Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Anal Superglide lubrikants uz ūdens bāzes, 100 ml Anal Superglide lubrikants uz ūdens bāzes, 100 ml

Anal Superglide lubrikants uz ūdens bāzes, 100 ml

Īss apraksts

Lubrikanta sastāvs ir izgatavots uz ūdens bāzes, tas nepieciešams patīkamai slīdēšanai anālā dzimumakta laikā. Kopumā smērviela vienkāršo noteiktas darbības, ieteicams to lietot tikai dzimumorgānu rajonā. 100 ml mēģene, kas sastāv no ūdens, glicerīna, dimetilsilāna metilētera un citiem komponentiem. Liels pluss ir tas, ka Anal Superglide ir viegli noskalot ar ūdeni un nesatur poras bloķējošu vielu. Produkts, tāpat kā daudzi analogi, ietver glicerīna klātbūtni, kas novērš kairinājumu.
Var lietot kopā ar aizsarglīdzekļiem (prezervatīviem), vienīgais brīdinājums brīvā dabā ir ātra žāvēšana, tāpēc labāk vienmēr turēt tuvumā tūbiņu. Lietojot kādu mitrinošu līdzekli, mazināsi diskomfortu, kā arī likvidēsi sāpes. Ir ārkārtīgi svarīgi nostiprināt un aizsargāt gļotādu pirms anālā seksa, pēkšņi jūs nodarbojaties ar šāda veida baudu pārāk reti vai pat pirmo reizi, lubrikants tiks galā ar uzdevumu, tam ir baktericīdas īpašības. Sajūtu pilnība ir atkarīga arī no partneru uzticības un savstarpējas cieņas. Lai lietotu, vienkārši uzklājiet uz tūpļa vai dzimumlocekļa zonas.

Regulārā cena: €20,00

Speciāla cena: €4,00

SKU: 3744002

Details

Lubrikanta sastāvs ir izgatavots uz ūdens bāzes, tas nepieciešams patīkamai slīdēšanai anālā dzimumakta laikā. Kopumā smērviela vienkāršo noteiktas darbības, ieteicams to lietot tikai dzimumorgānu rajonā. 100 ml mēģene, kas sastāv no ūdens, glicerīna, dimetilsilāna metilētera un citiem komponentiem. Liels pluss ir tas, ka Anal Superglide ir viegli noskalot ar ūdeni un nesatur poras bloķējošu vielu. Produkts, tāpat kā daudzi analogi, ietver glicerīna klātbūtni, kas novērš kairinājumu. Var lietot kopā ar aizsarglīdzekļiem (prezervatīviem), vienīgais brīdinājums brīvā dabā ir ātra žāvēšana, tāpēc labāk vienmēr turēt tuvumā tūbiņu. Lietojot kādu mitrinošu līdzekli, mazināsi diskomfortu, kā arī likvidēsi sāpes. Ir ārkārtīgi svarīgi nostiprināt un aizsargāt gļotādu pirms anālā seksa, pēkšņi jūs nodarbojaties ar šāda veida baudu pārāk reti vai pat pirmo reizi, lubrikants tiks galā ar uzdevumu, tam ir baktericīdas īpašības. Sajūtu pilnība ir atkarīga arī no partneru uzticības un savstarpējas cieņas. Lai lietotu, vienkārši uzklājiet uz tūpļa vai dzimumlocekļa zonas.

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Vācija
Ražotājs Hot
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci