Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Anālais spraudnis ar tālvadības pulti, sarkans Anālais spraudnis ar tālvadības pulti, sarkans
  • Anālais spraudnis ar tālvadības pulti, sarkans Anālais spraudnis ar tālvadības pulti, sarkans

Anālais spraudnis ar tālvadības pulti, sarkans

Īss apraksts

Ieturot distanci
Jā, tagad tālvadības pults dēļ ir kļuvis daudz ērtāk izmantot anālo spraudni. Jūs varat viegli ievietot rotaļlietu partnera tūplī un dot viņai tālvadības pulti, lai viņa pati varētu paātrināt vai palēnināt darbu. Tas ir pārsteidzoši, jo neviens nejūtas labāk par viņu!
Kontaktdakšas izmēri Tālvadības pults Vibr. Buttplug Red ir mazs, tāpēc tas ir ideāli piemērots pat iesācējiem. Izmēģiniet tās darbību seksa laikā ar partneri – vibrācijas viļņi tiks nodoti ne tikai sievietei, bet arī vīrietim, pastiprinot baudu.
Vibrācijas frekvenci regulē bezvadu pults, pults ir aprīkota ar vadu ar karabīni.
Materiāls.
Tālvadības pults Vibr. Buttplug Red ir izgatavots no gluda un slidena PVC, kas nesatur ftalātus un bez smaržas. Kopā ar rotaļlietu ieteicams lietot lubrikantus uz ūdens bāzes.

Materiāls: PVC (polivinilhlorīds)
Garums, cm: 12
Diametrs, cm: 2,5
Vibrācija: jā
Krāsa: Sarkana
Barošana: Baterijas (iekļautas)

Regulārā cena: €35,00

Speciāla cena: €7,00

SKU: 0200298

Details

Ieturot distanci Jā, tagad tālvadības pults dēļ ir kļuvis daudz ērtāk izmantot anālo spraudni. Jūs varat viegli ievietot rotaļlietu partnera tūplī un dot viņai tālvadības pulti, lai viņa pati varētu paātrināt vai palēnināt darbu. Tas ir pārsteidzoši, jo neviens nejūtas labāk par viņu! Kontaktdakšas izmēri Tālvadības pults Vibr. Buttplug Red ir mazs, tāpēc tas ir ideāli piemērots pat iesācējiem. Izmēģiniet tās darbību seksa laikā ar partneri – vibrācijas viļņi tiks nodoti ne tikai sievietei, bet arī vīrietim, pastiprinot baudu. Vibrācijas frekvenci regulē bezvadu pults, pults ir aprīkota ar vadu ar karabīni. Materiāls. Tālvadības pults Vibr. Buttplug Red ir izgatavots no gluda un slidena PVC, kas nesatur ftalātus un bez smaržas. Kopā ar rotaļlietu ieteicams lietot lubrikantus uz ūdens bāzes. Materiāls: PVC (polivinilhlorīds) Garums, cm: 12 Diametrs, cm: 2,5 Vibrācija: jā Krāsa: Sarkana Barošana: Baterijas (iekļautas)

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa Sarkans
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas

Nopirkt dažādus dildo, Ar vibrāciju, Anālie Stimulatori, https://www.kupidonsplus.lv/lv/analie-stimulatoriar-vibrataciju.html lēti Rīgā bezmaksas piegāde Omniva