Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Anālais spraudnis ar vibrācijas anālo stūmēju, melns Anālais spraudnis ar vibrācijas anālo stūmēju, melns
  • Anālais spraudnis ar vibrācijas anālo stūmēju, melns Anālais spraudnis ar vibrācijas anālo stūmēju, melns

Anālais spraudnis ar vibrācijas anālo stūmēju, melns

Īss apraksts

Patiesi grezns anālais spraudnis ar intriģējošo nosaukumu Anal Pusher. Rotaļlieta ir pilnībā pelnījusi savu nosaukumu, jo tai ir trieciena funkcija, kas šādiem piederumiem ir reti sastopama. Ierīce tiešām ģenerē triecienus, turklāt diezgan intensīvi, radot savdabīgu vieglu berzi imitāciju.
Arī piedurknes forma ir ļoti neparasta - iegarenajam stumbram ir atšķirīgs diametrs un reljefs dažādās vietās, un to papildina asarveida, nedaudz smaila galva. Produkta kontūras neskaidri atgādina vīrieša dzimumlocekli, jo īpaši gofrētā zona zem galvas, kas izraisa asociācijas ar priekšādiņas ādas krokām. Melnais termoplastiskais elastomēra apvalks ir patīkams pieskarties un viegli kopjams.
Anālā stūmēja pamatne ir apaļa ar plakanu zoli, kuru ir viegli uzstādīt uz jebkuras gludas virsmas. Ierīce tiek vadīta, izmantojot ērtu tālvadības pulti. Lietotājam ir 7 vibrācijas funkcijas, kā arī 3 progresīvā trieciena režīmi. Jaudīgo vibrācijas mehānismu darbina 5 AA baterijas, kas jāiegādājas atsevišķi. Piederuma izmēri ir 16 x 4,5 cm.

Materiāls: TPE (termoplastiskais elastomērs)
Garums, cm: 16
Diametrs, cm: 4,5
Vibrācija: jā
Melna krāsa
Barošana: 5 AA baterijas (nav iekļautas)
Papildinājums: 7 vibrācijas funkcijas, 3 progresīvā trieciena režīmi

Regulārā cena: €45,00

Speciāla cena: €9,00

SKU: 3812034

Details

Patiesi grezns anālais spraudnis ar intriģējošo nosaukumu Anal Pusher. Rotaļlieta ir pilnībā pelnījusi savu nosaukumu, jo tai ir trieciena funkcija, kas šādiem piederumiem ir reti sastopama. Ierīce tiešām ģenerē triecienus, turklāt diezgan intensīvi, radot savdabīgu vieglu berzi imitāciju. Arī piedurknes forma ir ļoti neparasta - iegarenajam stumbram ir atšķirīgs diametrs un reljefs dažādās vietās, un to papildina asarveida, nedaudz smaila galva. Produkta kontūras neskaidri atgādina vīrieša dzimumlocekli, jo īpaši gofrētā zona zem galvas, kas izraisa asociācijas ar priekšādiņas ādas krokām. Melnais termoplastiskais elastomēra apvalks ir patīkams pieskarties un viegli kopjams. Anālā stūmēja pamatne ir apaļa ar plakanu zoli, kuru ir viegli uzstādīt uz jebkuras gludas virsmas. Ierīce tiek vadīta, izmantojot ērtu tālvadības pulti. Lietotājam ir 7 vibrācijas funkcijas, kā arī 3 progresīvā trieciena režīmi. Jaudīgo vibrācijas mehānismu darbina 5 AA baterijas, kas jāiegādājas atsevišķi. Piederuma izmēri ir 16 x 4,5 cm. Materiāls: TPE (termoplastiskais elastomērs) Garums, cm: 16 Diametrs, cm: 4,5 Vibrācija: jā Melna krāsa Barošana: 5 AA baterijas (nav iekļautas) Papildinājums: 7 vibrācijas funkcijas, 3 progresīvā trieciena režīmi

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa Melns
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs You2Toys
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas

Nopirkt dažādus dildo, Ar vibrāciju, Anālie Stimulatori, https://www.kupidonsplus.lv/lv/analie-stimulatoriar-vibrataciju.html lēti Rīgā bezmaksas piegāde Omniva