29418759
Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Beppy Soft Comfort Tampons Dry 8gb. Beppy Soft Comfort Tampons Dry 8gb.
  • Beppy Soft Comfort Tampons Dry 8gb. Beppy Soft Comfort Tampons Dry 8gb.

Beppy Soft Comfort Tampons Dry 8gb.

Īss apraksts

Higiēniski, izteikti mīksta un elastīga materiāla, anatomiski piemērotas formas un dermatoloģiski testēta sastāva tamponi, kas īpaši piemēroti lietošanai mēnešreižu laikā, lai nodarbotos ar sportu, seksu, ietu saunā un peldētos.

Lietošana - tampons jāizņem no iepakojuma un nedaudz jāsaspiež vieglākai ievietošanai. Tampona lietošanas maksimālais ilgums - līdz 8 stundām. Kad tampons ir pilns, tas pats noslīd maksts apakšdaļā, kas nodrošina vieglu tampona izņemšanu. Ja gadījumā tampons nav noslīdējis, to izņemt iespējams, samitrinot tamponu ar dušas ūdens strūklakas palīdzību. Katrs tampons paredzēts vienreizējai lietošanai. Sliktas pašsajūtas un temperatūras gadījumā jāsazinās ar ārstu. 8gb.

Pieejamība: Ir noliktavā

Regulārā cena: €19,93

Special Price €14,94

SKU: 0000991

Details

Higiēniski, izteikti mīksta un elastīga materiāla, anatomiski piemērotas formas un dermatoloģiski testēta sastāva tamponi, kas īpaši piemēroti lietošanai mēnešreižu laikā, lai nodarbotos ar sportu, seksu, ietu saunā un peldētos. Lietošana - tampons jāizņem no iepakojuma un nedaudz jāsaspiež vieglākai ievietošanai. Tampona lietošanas maksimālais ilgums - līdz 8 stundām. Kad tampons ir pilns, tas pats noslīd maksts apakšdaļā, kas nodrošina vieglu tampona izņemšanu. Ja gadījumā tampons nav noslīdējis, to izņemt iespējams, samitrinot tamponu ar dušas ūdens strūklakas palīdzību. Katrs tampons paredzēts vienreizējai lietošanai. Sliktas pašsajūtas un temperatūras gadījumā jāsazinās ar ārstu. 8gb.

Papildus informācija

Izmērs S-75B
Krāsa
Ražotājs Beppy
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci
Beppy Soft Comfort Tampons Dry 8gb., Citas preces pasūtīt Rīgā