Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Daudzastes pātaga Satin Flogger, sudraba Daudzastes pātaga Satin Flogger, sudraba

Daudzastes pātaga Satin Flogger, sudraba

Īss apraksts

Populārā metode "burkāns un nūja" tiek izmantota ne tikai pedagoģijā, bet arī mīlas priekos. Īsts "dominants" zina, ka, lai padarītu savu "upuri" laimīgu, ir nepieciešams ne tikai spīdzināt, bet arī samīļot. Bet vai ir seksa rotaļlietas, kas apvieno abas šīs funkcijas? Neapšaubāmi!
Sniedziet savam partnerim patiesi šokējošu baudu!
Kompaktā daudzastes pātaga Satin Flogger jums palīdzēs. Šīs jaukās un funkcionālās rotaļlietas tēls dzima rakstnieces Ērikas Leonarda Džeimsa iztēlē – atzītā bestsellera Piecdesmit pelēkās nokrāsas autores. Tieši ar tādu pērienu viņas varonis – valdonīgais un bargais Kristians Grejs – uzsita savai skaistajai Anastasijai pa maigo sēžamvietu. Tagad jūs varat novērtēt šīs stilīgās rotaļlietas priekšrocības!
Pātaga ir izgatavota no īstas ādas. Ērts, ciets, melns rokturis ļauj droši noturēt flogger plaukstā, un plānās baltas ādas sloksnes, kas veido pātagas uzkrītošo daļu, var sagādāt “upurim” nesalīdzināmu sajūtu. Jūs varat maigi kutināt mīļotās ādu ar šo flogger vai iepļaukāt viņu līdz apsārtumam - tas ir jūsu ziņā. Rotaļlietas garums ir 38 cm, to var viegli paslēpt no ziņkārīgo acīm.

Ādas materiāls
Izmērs: garums 38 cm
Krāsa: pelēka ar melnu

Regulārā cena: €40,00

Speciāla cena: €8,00

SKU: 3798085

Details

Populārā metode "burkāns un nūja" tiek izmantota ne tikai pedagoģijā, bet arī mīlas priekos. Īsts "dominants" zina, ka, lai padarītu savu "upuri" laimīgu, ir nepieciešams ne tikai spīdzināt, bet arī samīļot. Bet vai ir seksa rotaļlietas, kas apvieno abas šīs funkcijas? Neapšaubāmi! Sniedziet savam partnerim patiesi šokējošu baudu! Kompaktā daudzastes pātaga Satin Flogger jums palīdzēs. Šīs jaukās un funkcionālās rotaļlietas tēls dzima rakstnieces Ērikas Leonarda Džeimsa iztēlē – atzītā bestsellera Piecdesmit pelēkās nokrāsas autores. Tieši ar tādu pērienu viņas varonis – valdonīgais un bargais Kristians Grejs – uzsita savai skaistajai Anastasijai pa maigo sēžamvietu. Tagad jūs varat novērtēt šīs stilīgās rotaļlietas priekšrocības! Pātaga ir izgatavota no īstas ādas. Ērts, ciets, melns rokturis ļauj droši noturēt flogger plaukstā, un plānās baltas ādas sloksnes, kas veido pātagas uzkrītošo daļu, var sagādāt “upurim” nesalīdzināmu sajūtu. Jūs varat maigi kutināt mīļotās ādu ar šo flogger vai iepļaukāt viņu līdz apsārtumam - tas ir jūsu ziņā. Rotaļlietas garums ir 38 cm, to var viegli paslēpt no ziņkārīgo acīm. Ādas materiāls Izmērs: garums 38 cm Krāsa: pelēka ar melnu

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas