Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Dušas komplekts "CLEAN 'n' DIRTY SHOWER STEP" MANBOUND Dušas komplekts "CLEAN 'n' DIRTY SHOWER STEP" MANBOUND

Dušas komplekts "CLEAN 'n' DIRTY SHOWER STEP" MANBOUND

Īss apraksts

Padarot dušas seksu ērtāku nekā jebkad agrāk, Clean and Dirty Shower Step ļauj jums izbaudīt prieku. Šis piederums ir lieliski piemērots lietotājiem, kuri izbauda tveicīgu dušas seansu, jo tas ir piestiprināts pie sienas, ļauj jums iegūt stingru satvērienu un ļauj jums ļauties drošai, bet jutekliskai spēlei.

Izstrādāts ar piesūcekņa pamatni, šis piederums viegli piestiprinās pie jebkuras plakanas vai gludas virsmas. Vienkārši stingri piespiediet pakāpienu pret sienu, pagrieziet bloķēšanas sviru uz leju un aktivizējiet drošo sūkšanu, ko nodrošina šis izstrādājums.

Manbound dušas pakāpiens ir ideāli piemērots pāriem, kuri vēlas eksperimentēt ar plašu seksuālo pozīciju klāstu. Izmantojiet šo juteklisko aksesuāru vannā vai dušā, kad lietas uzkarst, un ļaujieties karstai un iekāres pilnai naktij.

Specifikācija:
Izstrādāts, lai dušas seansi būtu ērtāki
Ideāli piemērots pāru spēlēšanai
Piesūcekņa pakāpiens izmantošanai vannas istabā
Piestiprinās pie jebkuras plakanas vai gludas virsmas
Izgatavots no ABS plastmasas materiāla

Regulārā cena: €24,19

Speciāla cena: €4,84

SKU: 3735003

Details

Padarot dušas seksu ērtāku nekā jebkad agrāk, Clean and Dirty Shower Step ļauj jums izbaudīt prieku. Šis piederums ir lieliski piemērots lietotājiem, kuri izbauda tveicīgu dušas seansu, jo tas ir piestiprināts pie sienas, ļauj jums iegūt stingru satvērienu un ļauj jums ļauties drošai, bet jutekliskai spēlei. Izstrādāts ar piesūcekņa pamatni, šis piederums viegli piestiprinās pie jebkuras plakanas vai gludas virsmas. Vienkārši stingri piespiediet pakāpienu pret sienu, pagrieziet bloķēšanas sviru uz leju un aktivizējiet drošo sūkšanu, ko nodrošina šis izstrādājums. Manbound dušas pakāpiens ir ideāli piemērots pāriem, kuri vēlas eksperimentēt ar plašu seksuālo pozīciju klāstu. Izmantojiet šo juteklisko aksesuāru vannā vai dušā, kad lietas uzkarst, un ļaujieties karstai un iekāres pilnai naktij. Specifikācija: Izstrādāts, lai dušas seansi būtu ērtāki Ideāli piemērots pāru spēlēšanai Piesūcekņa pakāpiens izmantošanai vannas istabā Piestiprinās pie jebkuras plakanas vai gludas virsmas Izgatavots no ABS plastmasas materiāla

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa Balts
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci