Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Elastīgs VIBRATORS AR KLITORA STIMULĀTORU XOUXOU Elastīgs VIBRATORS AR KLITORA STIMULĀTORU XOUXOU

Elastīgs VIBRATORS AR KLITORA STIMULĀTORU XOUXOU

Īss apraksts

Vibrators trucītis ar 2 motoriem

Ar 7 vibrācijas režīmiem - vadāmi atsevišķi

Ar praktisku gredzena rokturi

Elastīgs un elastīgs

Atmiņas funkcija

Karsts visapkārt prieka devējs!
Elastīgs vibrators ar klitora stimulatoru pārsteidzošiem baudas mirkļiem: elastīgais kāts intensīvi masē maksts, un lielā vibratora galva nodrošina G punkta stimulāciju. Tajā pašā laikā klitors tiek stimulēts ar aizraujošām vibrācijām. 2 atsevišķi vadāmi jaudīgi motori sniedz daudzveidīgu prieku ar saviem vibrācijas režīmiem. Katram motoram ir 7 vibrācijas režīmi. Pateicoties viedās atmiņas funkcijai, vibrators atceras pēdējo vibrācijas režīmu, kas tika izmantots pirms tā izslēgšanas, un, atkal ieslēdzot, tas sāks darboties šajā vibrācijas režīmā. Daudzpusīgais instruments ir pārklāts ar mīkstu silikonu, kas lieliski jūtas uz ādas. Vibratoru var ļoti viegli vadīt un kontrolēt ar praktisko gredzenveida rokturi. Vibrators ir arī ūdensizturīgs, kas nozīmē, ka nekas netraucēs aizraujošai jautrībai vannā vai dušā. To var uzlādēt, izmantojot komplektācijā iekļauto USB kabeli. Iekļauts augstas kvalitātes uzglabāšanas maisiņš.

Kopējais garums 20,2 cm. Ievietošanas dziļums 10,2 cm. Ø 2,8 cm līdz 3,8 cm. Silikons, PU, ​​ABS.
€89,95

SKU: 0004305

Details

Vibrators trucītis ar 2 motoriem Ar 7 vibrācijas režīmiem - vadāmi atsevišķi Ar praktisku gredzena rokturi Elastīgs un elastīgs Atmiņas funkcija Karsts visapkārt prieka devējs! Elastīgs vibrators ar klitora stimulatoru pārsteidzošiem baudas mirkļiem: elastīgais kāts intensīvi masē maksts, un lielā vibratora galva nodrošina G punkta stimulāciju. Tajā pašā laikā klitors tiek stimulēts ar aizraujošām vibrācijām. 2 atsevišķi vadāmi jaudīgi motori sniedz daudzveidīgu prieku ar saviem vibrācijas režīmiem. Katram motoram ir 7 vibrācijas režīmi. Pateicoties viedās atmiņas funkcijai, vibrators atceras pēdējo vibrācijas režīmu, kas tika izmantots pirms tā izslēgšanas, un, atkal ieslēdzot, tas sāks darboties šajā vibrācijas režīmā. Daudzpusīgais instruments ir pārklāts ar mīkstu silikonu, kas lieliski jūtas uz ādas. Vibratoru var ļoti viegli vadīt un kontrolēt ar praktisko gredzenveida rokturi. Vibrators ir arī ūdensizturīgs, kas nozīmē, ka nekas netraucēs aizraujošai jautrībai vannā vai dušā. To var uzlādēt, izmantojot komplektācijā iekļauto USB kabeli. Iekļauts augstas kvalitātes uzglabāšanas maisiņš. Kopējais garums 20,2 cm. Ievietošanas dziļums 10,2 cm. Ø 2,8 cm līdz 3,8 cm. Silikons, PU, ​​ABS.

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas

Nopirkt dažādus dildo, Ar stimulāciju / ar pērlītēm, Vibratori speciālie, https://www.kupidonsplus.lv/lv/vibratori-ar-stimulatoru.html lēti Rīgā bezmaksas piegāde Omniva