Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Erotiskā lelle Sexy Flight Attendant Love Doll Erotiskā lelle Sexy Flight Attendant Love Doll
  • Erotiskā lelle Sexy Flight Attendant Love Doll Erotiskā lelle Sexy Flight Attendant Love Doll

Erotiskā lelle Sexy Flight Attendant Love Doll

Īss apraksts

Šodienas lidojums būs unikāls – uz klāja tikai tu un garkājaina skaistule ar plīvojošiem brūniem matiem. Parādi viņai ceļu uz savu prieku, pats izvēloties maršrutu!
Piesprādzējieties un izslēdziet mobilās ierīces!
Šodien tev būs karsti, un lidojuma ātrumu izvēlēsies pats. Greznā skaistule Sexy Flight Attendant Love Doll izskatās ļoti reālistiski - viņai ir skaista 3D seja ar kārtīgām lūpām, garām kājām un plūstošiem matiem, kā arī 2 mīlestības caurumi iespiešanai. Tas padara lelli par ideālu seksa partneri - viņa neprasa dāvanas, viņai nav vajadzīga priekšspēle, viņa neuzstās runāt pēc seksa un ļaus jums darīt visu, ko vēlaties.
Šodien jūsu vēlmes piepildīs Sexy Flight Attendant Love Doll! Dariet to tā, kā tas bija pēdējo reizi – ātri, smagi un spēcīgi! Vai varbūt jūs vēlaties pieķeršanos? Šovakar piepildīsies visas jūsu vēlmes, un burve būs piepūšamā Sexy Flight Attendant Love Doll.

Materiāls: PVC (polivinilhlorīds)
Masturbatora ievietošana: nav ievietošanas
Augstums, cm: 150
Vibrācija: nē
Krāsa: gaišadaina brunete
Papildinājums: iekļauta 3-D seja un brūni mati, stjuartes formas tērps un vāciņš
€60,00

SKU: 0003099

Details

Šodienas lidojums būs unikāls – uz klāja tikai tu un garkājaina skaistule ar plīvojošiem brūniem matiem. Parādi viņai ceļu uz savu prieku, pats izvēloties maršrutu! Piesprādzējieties un izslēdziet mobilās ierīces! Šodien tev būs karsti, un lidojuma ātrumu izvēlēsies pats. Greznā skaistule Sexy Flight Attendant Love Doll izskatās ļoti reālistiski - viņai ir skaista 3D seja ar kārtīgām lūpām, garām kājām un plūstošiem matiem, kā arī 2 mīlestības caurumi iespiešanai. Tas padara lelli par ideālu seksa partneri - viņa neprasa dāvanas, viņai nav vajadzīga priekšspēle, viņa neuzstās runāt pēc seksa un ļaus jums darīt visu, ko vēlaties. Šodien jūsu vēlmes piepildīs Sexy Flight Attendant Love Doll! Dariet to tā, kā tas bija pēdējo reizi – ātri, smagi un spēcīgi! Vai varbūt jūs vēlaties pieķeršanos? Šovakar piepildīsies visas jūsu vēlmes, un burve būs piepūšamā Sexy Flight Attendant Love Doll. Materiāls: PVC (polivinilhlorīds) Masturbatora ievietošana: nav ievietošanas Augstums, cm: 150 Vibrācija: nē Krāsa: gaišadaina brunete Papildinājums: iekļauta 3-D seja un brūni mati, stjuartes formas tērps un vāciņš

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas

Nopirkt dažādus dildo, Atlaides, Vibratori, https://www.kupidonsplus.lv/lv/atlaides-vibro.html lēti Rīgā bezmaksas piegāde Omniva