Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • eXXtreme - Enerģijas kapsulas 5 gab eXXtreme - Enerģijas kapsulas 5 gab

eXXtreme - Enerģijas kapsulas 5 gab

Īss apraksts

Speciāli izvēlēta augu izcelsmes izejvielu kombinācija var stimulējoši iedarboties uz baudas orgānu. Īpašs kardamona papildinājums palīdzēs nodrošināt lielāku mobilitāti un aktivitāti, kā arī paaugstinātu mīlestības uztveri. Tam ir stimulējoša iedarbība, pastiprina jutekliskumu un pamodina neticamu vīrišķo spēku.

Sastāvs: kardamona sēklu pulveris, auzu dzinumu pulveris, želatīna kapsula (želatīns, krāsvielas: titāna dioksīds, indigokarmīns), guarānas sēklu pulveris, nesēji: MCC, kalcija karbonāts, piridoksīna hidrohlorīds, ciānkobalamīns (nesējs maltodekstrīns)

Pielietojums: saskaņā ar instrukcijām.

Regulārā cena: €30,00

Speciāla cena: €6,00

SKU: 3544005

Details

Speciāli izvēlēta augu izcelsmes izejvielu kombinācija var stimulējoši iedarboties uz baudas orgānu. Īpašs kardamona papildinājums palīdzēs nodrošināt lielāku mobilitāti un aktivitāti, kā arī paaugstinātu mīlestības uztveri. Tam ir stimulējoša iedarbība, pastiprina jutekliskumu un pamodina neticamu vīrišķo spēku. Sastāvs: kardamona sēklu pulveris, auzu dzinumu pulveris, želatīna kapsula (želatīns, krāsvielas: titāna dioksīds, indigokarmīns), guarānas sēklu pulveris, nesēji: MCC, kalcija karbonāts, piridoksīna hidrohlorīds, ciānkobalamīns (nesējs maltodekstrīns) Pielietojums: saskaņā ar instrukcijām.

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Vācija
Ražotājs ERO by HOT
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas