Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • EXXTREME LIBIDO CAPS SIEVIETĒM 2 kapsulas EXXTREME LIBIDO CAPS SIEVIETĒM 2 kapsulas

EXXTREME LIBIDO CAPS SIEVIETĒM 2 kapsulas

Īss apraksts

Uztura bagātinātājs – eXXtreme Energy kapsulu galvenā aktīvā viela nāk no kardamona saknēm, ko vietējie Dienvidamerikas iedzīvotāji ir izmantojuši kā toniku gadsimtiem ilgi. Turklāt šajos vāciņos ir arī guarānas pulveris. Guarana ir atsvaidzinoša un atsvaidzinoša, tā stimulē, saasina uztveri un var arī palielināt izturību.


Sastāvs: vienai porcijai (1 kapsula)

Auzu salmi: 100 mg
no tiem beta-glikāns: 25 mg
Guarānas sēklas: 30 mg
Niacīns: 5 mg
B9 vitamīns: 50 mikrogrami
Kā lietot: Norijiet 1 kapsulu divas stundas pirms dzimumakta. Dzert daudz ūdens. Nekošļājiet to, nesūciet to. Nepārsniedziet ieteicamās porcijas patēriņam visas dienas garumā.

Zāles nedrīkst lietot bērni, grūtnieces un sievietes, kas baro bērnu ar krūti. Nelietot kopā ar alkoholu vai kofeīnu.

Uzglabāšana: Uzglabāt sausā un vēsā, bērniem nepieejamā vietā.

Regulārā cena: €14,00

Speciāla cena: €2,80

SKU: 3674013

Details

Uztura bagātinātājs – eXXtreme Energy kapsulu galvenā aktīvā viela nāk no kardamona saknēm, ko vietējie Dienvidamerikas iedzīvotāji ir izmantojuši kā toniku gadsimtiem ilgi. Turklāt šajos vāciņos ir arī guarānas pulveris. Guarana ir atsvaidzinoša un atsvaidzinoša, tā stimulē, saasina uztveri un var arī palielināt izturību. Sastāvs: vienai porcijai (1 kapsula) Auzu salmi: 100 mg no tiem beta-glikāns: 25 mg Guarānas sēklas: 30 mg Niacīns: 5 mg B9 vitamīns: 50 mikrogrami Kā lietot: Norijiet 1 kapsulu divas stundas pirms dzimumakta. Dzert daudz ūdens. Nekošļājiet to, nesūciet to. Nepārsniedziet ieteicamās porcijas patēriņam visas dienas garumā. Zāles nedrīkst lietot bērni, grūtnieces un sievietes, kas baro bērnu ar krūti. Nelietot kopā ar alkoholu vai kofeīnu. Uzglabāšana: Uzglabāt sausā un vēsā, bērniem nepieejamā vietā.

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Vācija
Ražotājs ERO by HOT
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas