Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • EYE OF LOVE Pheromone-Parfum - Vakara prieks sievietēm 16 ml EYE OF LOVE Pheromone-Parfum - Vakara prieks sievietēm 16 ml

EYE OF LOVE Pheromone-Parfum - Vakara prieks sievietēm 16 ml

Īss apraksts

Esiet viņa vakara prieks ar Eye of Love smaržu Evening Delight feromonu.
Šīs greznās sieviešu smaržas, kurās ir salds svaigi plūktu ziedu maisījums ar indiešu sandalkoka notīm, sniedz jums papildu priekšrocības jūsu personīgajā, profesionālajā un romantiskajā dzīvē.
Izstrādāts ar estratetraenolu, ekskluzīvu augstas iedarbības feromonu vīriešu pievilināšanai, šis ilgstoši pievilcīgais sieviešu aerosols palīdz palielināt jūsu pārliecību neatkarīgi no tā, vai veicat svarīgu biznesa uzdevumu vai meklējat savu nākamo mīļāko.
Izmantojot augstas kvalitātes dabīgas sastāvdaļas, šīs sieviešu smaržas ir vegāniskas, bez cietsirdības un drošas ikdienas lietošanai.
Lai lietotu, vienkārši izsmidziniet smaržu zem kakla izgriezuma un ļaujiet ķermenim dabiski atbrīvot pievilcīgo aromātu.
Sieviešu aromāts ietver divus 8 ml ceļojumiem draudzīgus flakonus.

* Parfīms ir no Frāncijas, bet pildīts ir Ķīnā.

Regulārā cena: €48,00

Speciāla cena: €9,60

SKU: 0001027

Details

Esiet viņa vakara prieks ar Eye of Love smaržu Evening Delight feromonu. Šīs greznās sieviešu smaržas, kurās ir salds svaigi plūktu ziedu maisījums ar indiešu sandalkoka notīm, sniedz jums papildu priekšrocības jūsu personīgajā, profesionālajā un romantiskajā dzīvē. Izstrādāts ar estratetraenolu, ekskluzīvu augstas iedarbības feromonu vīriešu pievilināšanai, šis ilgstoši pievilcīgais sieviešu aerosols palīdz palielināt jūsu pārliecību neatkarīgi no tā, vai veicat svarīgu biznesa uzdevumu vai meklējat savu nākamo mīļāko. Izmantojot augstas kvalitātes dabīgas sastāvdaļas, šīs sieviešu smaržas ir vegāniskas, bez cietsirdības un drošas ikdienas lietošanai. Lai lietotu, vienkārši izsmidziniet smaržu zem kakla izgriezuma un ļaujiet ķermenim dabiski atbrīvot pievilcīgo aromātu. Sieviešu aromāts ietver divus 8 ml ceļojumiem draudzīgus flakonus. * Parfīms ir no Frāncijas, bet pildīts ir Ķīnā.

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas