Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Higienas tampons Beppy wet, 1 gab. Higienas tampons Beppy wet, 1 gab.

Higienas tampons Beppy wet, 1 gab.

Īss apraksts

Beppy ir tampons bez auklas. Tampons ir apstrādāts ar laktagelu, kas padara to mīkstu un viegli ievietojamu. Viedā cilpa atvieglo tampona noņemšanu. Beppys dizains nozīmē, ka tas pielīp pie korpusa un atrodas vietā, nejūtot un bez noplūdes riska.

Beppy ir paredzēts izmantošanai sporta veidos, kur nepieciešama pārvietošanās brīvība, kā arī vienai dienai pludmalē vai peldoties. Tā kā Beppy jūtas kā ķermeņa daļa un nav redzams, lietojot Beppy, ir iespējams arī nodarboties ar seksu menstruāciju laikā.

Beppy ir izstrādājuši ginekologi sadarbībā ar Delftas Universitāti Holandē. Beppy ir klīniski un dermatoloģiski pārbaudīts un izgatavots no videi draudzīga poliuretāna.

Nav auklas, nav redzama
Var izmantot sportam un vannošanai
Veidņi pie ķermeņa
Var lietot līdz 8 stundām
Normāla uzsūkšanās
€2,50

SKU: 3814029

Details

Beppy ir tampons bez auklas. Tampons ir apstrādāts ar laktagelu, kas padara to mīkstu un viegli ievietojamu. Viedā cilpa atvieglo tampona noņemšanu. Beppys dizains nozīmē, ka tas pielīp pie korpusa un atrodas vietā, nejūtot un bez noplūdes riska. Beppy ir paredzēts izmantošanai sporta veidos, kur nepieciešama pārvietošanās brīvība, kā arī vienai dienai pludmalē vai peldoties. Tā kā Beppy jūtas kā ķermeņa daļa un nav redzams, lietojot Beppy, ir iespējams arī nodarboties ar seksu menstruāciju laikā. Beppy ir izstrādājuši ginekologi sadarbībā ar Delftas Universitāti Holandē. Beppy ir klīniski un dermatoloģiski pārbaudīts un izgatavots no videi draudzīga poliuretāna. Nav auklas, nav redzama Var izmantot sportam un vannošanai Veidņi pie ķermeņa Var lietot līdz 8 stundām Normāla uzsūkšanās

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Nīderlande
Ražotājs Beppy
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas