Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Ieliktņi WaterWieners (viļņaini)  masturbātoram "VërSpanken" Ieliktņi WaterWieners (viļņaini)  masturbātoram "VërSpanken"

Ieliktņi WaterWieners (viļņaini) masturbātoram "VërSpanken"

Īss apraksts

VërSpanken ir ļoti atšķirīga pieeja glāstītājiem — imitējot īstas vagīnas atdalošās lūpas, VerSpanken masturbatoram ir divi silikona “WaterWiener” ieliktņi, kas ievietoti ar klipsi noslēgtā rāmī, kas ļauj regulēt spiedienu uz jūsu locekli glāstīšanas laikā.

Pieejams 3 dažādas tekstūras WaterWieners: gluds, bedrains un viļņains. 5 collas glaudāmā lūpu zona. Pērciet pārējās tekstūras, kas tiek pārdotas atsevišķi, pēc tam samaisiet un saskaņojiet!

Šie ieliktņi ir arī piemēroti mikroviļņu krāsnī un ledusskapī, tāpēc varat iekļaut arī temperatūras spēli!

Šajā komplektā ietilpst: 2 x “Wavy” WaterWiener ieliktņi, kas ir gatavi lietošanai.

Izgatavots no 100% pārstrādājamiem materiāliem.
€46,95

SKU: 3742225

Details

VërSpanken ir ļoti atšķirīga pieeja glāstītājiem — imitējot īstas vagīnas atdalošās lūpas, VerSpanken masturbatoram ir divi silikona “WaterWiener” ieliktņi, kas ievietoti ar klipsi noslēgtā rāmī, kas ļauj regulēt spiedienu uz jūsu locekli glāstīšanas laikā. Pieejams 3 dažādas tekstūras WaterWieners: gluds, bedrains un viļņains. 5 collas glaudāmā lūpu zona. Pērciet pārējās tekstūras, kas tiek pārdotas atsevišķi, pēc tam samaisiet un saskaņojiet! Šie ieliktņi ir arī piemēroti mikroviļņu krāsnī un ledusskapī, tāpēc varat iekļaut arī temperatūras spēli! Šajā komplektā ietilpst: 2 x “Wavy” WaterWiener ieliktņi, kas ir gatavi lietošanai. Izgatavots no 100% pārstrādājamiem materiāliem.

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas

Nopirkt dažādus dildo, Atlaides, Vibratori, https://www.kupidonsplus.lv/lv/atlaides-vibro.html lēti Rīgā bezmaksas piegāde Omniva