Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Jautra dzimumlocekļa svilpe Jautra dzimumlocekļa svilpe
  • Jautra dzimumlocekļa svilpe Jautra dzimumlocekļa svilpe
  • Jautra dzimumlocekļa svilpe Jautra dzimumlocekļa svilpe

Jautra dzimumlocekļa svilpe

Īss apraksts

Šo dzimumlocekļa formas svilpi ir patīkami bāzt mutē! Vai dodaties uz vecpuišu ballīti vai svinēsiet sevi visdrosmīgākajā veidā? Vai meklējat jautru dāvanu iepakošanas spēlei vai tamlīdzīgi? Jebkurā gadījumā jūs, iespējams, varēsit izdomāt kādu jautru mērķi šai nekaunīgajai jautrajai dzimumlocekļa flautai.

Flauta ir veidota tā, lai tā izskatās kā īsts dzimumloceklis uz punkta. Tam ir pareizā krāsa un pat pareizā forma. Tāpēc tas gan jutīsies, gan izskatīsies nerātns, tiklīdz paņemsi to mutē un iedosi “minetu”. Jo, tiklīdz jūs tajā ieelposiet, atskanēs ļoti skaļa skaņa. Tāpēc šī svilpe ir neticami populāra to cilvēku vidū, kuri pilsētas apskates laikā patiešām vēlas pievērst īpašu uzmanību. Tas varētu būt, piemēram, vecpuišu ballītei, kurā līgavai vai topošajam līgavainim ir jāpūš svilpe. Tam ir arī 80 cm gara aukla, lai jūs vienmēr varētu to viegli atrast, pakarinot to kaklā.

Garums: 7 cm
Auklas garums: 80 cm
Krāsa: balta un dabīgi gaiša ādas krāsa

Regulārā cena: €2,50

Speciāla cena: €0,50

SKU: 3455020

Details

Šo dzimumlocekļa formas svilpi ir patīkami bāzt mutē! Vai dodaties uz vecpuišu ballīti vai svinēsiet sevi visdrosmīgākajā veidā? Vai meklējat jautru dāvanu iepakošanas spēlei vai tamlīdzīgi? Jebkurā gadījumā jūs, iespējams, varēsit izdomāt kādu jautru mērķi šai nekaunīgajai jautrajai dzimumlocekļa flautai. Flauta ir veidota tā, lai tā izskatās kā īsts dzimumloceklis uz punkta. Tam ir pareizā krāsa un pat pareizā forma. Tāpēc tas gan jutīsies, gan izskatīsies nerātns, tiklīdz paņemsi to mutē un iedosi “minetu”. Jo, tiklīdz jūs tajā ieelposiet, atskanēs ļoti skaļa skaņa. Tāpēc šī svilpe ir neticami populāra to cilvēku vidū, kuri pilsētas apskates laikā patiešām vēlas pievērst īpašu uzmanību. Tas varētu būt, piemēram, vecpuišu ballītei, kurā līgavai vai topošajam līgavainim ir jāpūš svilpe. Tam ir arī 80 cm gara aukla, lai jūs vienmēr varētu to viegli atrast, pakarinot to kaklā. Garums: 7 cm Auklas garums: 80 cm Krāsa: balta un dabīgi gaiša ādas krāsa

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas