Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Kleita bez šuvēm, sarkana - S/L izmērs Kleita bez šuvēm, sarkana - S/L izmērs
  • Kleita bez šuvēm, sarkana - S/L izmērs Kleita bez šuvēm, sarkana - S/L izmērs

Kleita bez šuvēm, sarkana - S/L izmērs

Īss apraksts

Ģērbies, lai... izģērbtos! Vēl viena brīnišķīga un neprātīgi seksīga spilgti sarkana sieta kleita no slavenā Orion, Ķīnas intīmās apakšveļas un aksesuāru ražotāja, kas labi pazīstams Krievijas tirgū.
Šajā kleitā sieviete izskatās vēl kailāka nekā negligee. Tas ir pārsteidzoši, bet tas ir fakts! Dizaineriem izdevās panākt tik satriecošu efektu, apvienojot krāsu, formu un sieta materiālu ar lieliem tīkliem. Apakšveļas "cimdiņš" pieguļ sievietes figūrai, vienlaikus atstājot dibenu nedaudz brīvu. Gar apakšmalu iet sarkana lente, kas atbilst kopējai krāsu shēmai.
Modelis ir fiksēts uz platām dubultām siksnām, kas reizēm krīt pār plecu, radot papildus erotikas efektu.
Ņemiet vērā, ka modelis ir izgatavots, izmantojot bezšuvju tehnoloģiju, tāpēc tajā nav neviena elementa, kas varētu radīt neērtības, radīt diskomfortu vai kairinājumu uz ādas.
Materiāls padara modeli izturīgu un izturīgu pret stresu. Pateicoties 80% poliamīdam un 20% spandeksam tās sastāvā, kleitai ir lieliska stiepšanās un lieliska noturība pret plīsumiem.
Pieejami S/L izmēri.

Materiāls: 80% poliamīds, 20% spandekss
Izmērs: S/L (42-48)
Krāsa: Sarkana
€31,30

SKU: 3428057

Details

Ģērbies, lai... izģērbtos! Vēl viena brīnišķīga un neprātīgi seksīga spilgti sarkana sieta kleita no slavenā Orion, Ķīnas intīmās apakšveļas un aksesuāru ražotāja, kas labi pazīstams Krievijas tirgū. Šajā kleitā sieviete izskatās vēl kailāka nekā negligee. Tas ir pārsteidzoši, bet tas ir fakts! Dizaineriem izdevās panākt tik satriecošu efektu, apvienojot krāsu, formu un sieta materiālu ar lieliem tīkliem. Apakšveļas "cimdiņš" pieguļ sievietes figūrai, vienlaikus atstājot dibenu nedaudz brīvu. Gar apakšmalu iet sarkana lente, kas atbilst kopējai krāsu shēmai. Modelis ir fiksēts uz platām dubultām siksnām, kas reizēm krīt pār plecu, radot papildus erotikas efektu. Ņemiet vērā, ka modelis ir izgatavots, izmantojot bezšuvju tehnoloģiju, tāpēc tajā nav neviena elementa, kas varētu radīt neērtības, radīt diskomfortu vai kairinājumu uz ādas. Materiāls padara modeli izturīgu un izturīgu pret stresu. Pateicoties 80% poliamīdam un 20% spandeksam tās sastāvā, kleitai ir lieliska stiepšanās un lieliska noturība pret plīsumiem. Pieejami S/L izmēri. Materiāls: 80% poliamīds, 20% spandekss Izmērs: S/L (42-48) Krāsa: Sarkana

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa Sarkans
Ražotājvalsts Taivāna
Ražotājs Mandy Mystery
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas