Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Komplekts ar 3 anāliem spraudnim - Give It All Butt Plug Set Komplekts ar 3 anāliem spraudnim - Give It All Butt Plug Set
  • Komplekts ar 3 anāliem spraudnim - Give It All Butt Plug Set Komplekts ar 3 anāliem spraudnim - Give It All Butt Plug Set

Komplekts ar 3 anāliem spraudnim - Give It All Butt Plug Set

Īss apraksts

Komplekts ar 3 anāliem spraudnim - Give It All Butt Plug Set - Nanma - Komplekts ar trim anāliem spraudnim dažādās krāsās: rozā, melna un ceriņi. Katrs ar savu diferenciāli, ne tikai izmēra, bet arī formāta. Rozā krāsa ir izliekta, melna ar līkumainu izliekumu, bet ceriņam ir mazāks izliekums un pusloks tās galā. Abi rada unikālas sajūtas.

Kāpēc izvēlēties tikai vienu? Atstājiet savu partneri sajūsmā, katrā pozīcijā nomainot anālos aizbāžņus.

Ļoti mīksts materiāls ar īpaši mīkstu pieskārienu, lai sniegtu vēl lielāku komfortu. Tam ir stingrs piesūceknis, kas piestiprinās pie jebkuras gludas, neporainas virsmas. Paņemiet savu kontaktdakšas komplektu dušā un vannā, spēle kļūs vēl labāka!

Lietošanas instrukcija: Izmantojiet lubrikantus uz ūdens bāzes. Uzglabāt prom no karstuma un mitruma. Nepakļaujiet piederumu augstas temperatūras iedarbībai.

Lietošanas ierobežojumi: Nelietojiet produktu vietās, kur ir iekaisums, ievainojumi vai plēstas. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Tiek pārdots tikai kā seksuālās stimulācijas produkts. Mēs neesam atbildīgi par produkta nepareizu izmantošanu.

Regulārā cena: €50,25

Speciāla cena: €10,05

SKU: 3722003

Details

Komplekts ar 3 anāliem spraudnim - Give It All Butt Plug Set - Nanma - Komplekts ar trim anāliem spraudnim dažādās krāsās: rozā, melna un ceriņi. Katrs ar savu diferenciāli, ne tikai izmēra, bet arī formāta. Rozā krāsa ir izliekta, melna ar līkumainu izliekumu, bet ceriņam ir mazāks izliekums un pusloks tās galā. Abi rada unikālas sajūtas. Kāpēc izvēlēties tikai vienu? Atstājiet savu partneri sajūsmā, katrā pozīcijā nomainot anālos aizbāžņus. Ļoti mīksts materiāls ar īpaši mīkstu pieskārienu, lai sniegtu vēl lielāku komfortu. Tam ir stingrs piesūceknis, kas piestiprinās pie jebkuras gludas, neporainas virsmas. Paņemiet savu kontaktdakšas komplektu dušā un vannā, spēle kļūs vēl labāka! Lietošanas instrukcija: Izmantojiet lubrikantus uz ūdens bāzes. Uzglabāt prom no karstuma un mitruma. Nepakļaujiet piederumu augstas temperatūras iedarbībai. Lietošanas ierobežojumi: Nelietojiet produktu vietās, kur ir iekaisums, ievainojumi vai plēstas. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Tiek pārdots tikai kā seksuālās stimulācijas produkts. Mēs neesam atbildīgi par produkta nepareizu izmantošanu.

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs NMC
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas

Nopirkt dažādus dildo, Bez vibrācijas, Anālie Stimulatori, https://www.kupidonsplus.lv/lv/analie-stimulatori-bez-vibracijas.html lēti Rīgā bezmaksas piegāde Omniva