371 29418759
Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Komplekts "Crazy Girl After Dark Red Cheeks Spank Me Kit" Komplekts "Crazy Girl After Dark Red Cheeks Spank Me Kit"

Komplekts "Crazy Girl After Dark Red Cheeks Spank Me Kit"

Īss apraksts

Crazy Girl After Dark komplektā Red Cheeks Spank Me Kit ir divi produkti, kas paredzēti, lai palielinātu jūsu baudu erotiskas pēršanas laikā. Komplektā ietilpst:
1.) Red Cheeks Spank Me Cool Down Mist no Crazy Girl After Dark nomierinās jūsu sakarsušos, sārti sarkanos vaigus ar patentēto gurķu, kumelīšu, zaļās tējas un alvejas maisījumu, kas visas ādu nomierinošas, dabīgas sastāvdaļas. Ar vieglu, botānisku aromātu Fragrance 35 Cooling Nightshade, kas uzlabo garastāvokli. 59 ml.

2.) Red Cheeks Spank Me Creme no Crazy Girl After Dark ir paredzēts lietošanai, ja vēlaties paaugstināt jutību pēriena spēles laikā. Greznais krēms ir izgatavots no ķermenim drošām sastāvdaļām, tostarp kanēļa un metilnikotināta, kas uzlabos jūsu pieredzi, kā arī feromonus, lai uzlabotu uzbudinājumu un pievilcību pretējam dzimumam. Spank Me Creme ir aromatizēts ar kanēli un 100% nesatur parabēnus un cukuru. Paredzēts tikai lokālai lietošanai. 103,5 ml.

Regulārā cena: €50,00

Speciāla cena: €10,00

SKU: 0002890

Details

Crazy Girl After Dark komplektā Red Cheeks Spank Me Kit ir divi produkti, kas paredzēti, lai palielinātu jūsu baudu erotiskas pēršanas laikā. Komplektā ietilpst: 1.) Red Cheeks Spank Me Cool Down Mist no Crazy Girl After Dark nomierinās jūsu sakarsušos, sārti sarkanos vaigus ar patentēto gurķu, kumelīšu, zaļās tējas un alvejas maisījumu, kas visas ādu nomierinošas, dabīgas sastāvdaļas. Ar vieglu, botānisku aromātu Fragrance 35 Cooling Nightshade, kas uzlabo garastāvokli. 59 ml. 2.) Red Cheeks Spank Me Creme no Crazy Girl After Dark ir paredzēts lietošanai, ja vēlaties paaugstināt jutību pēriena spēles laikā. Greznais krēms ir izgatavots no ķermenim drošām sastāvdaļām, tostarp kanēļa un metilnikotināta, kas uzlabos jūsu pieredzi, kā arī feromonus, lai uzlabotu uzbudinājumu un pievilcību pretējam dzimumam. Spank Me Creme ir aromatizēts ar kanēli un 100% nesatur parabēnus un cukuru. Paredzēts tikai lokālai lietošanai. 103,5 ml.

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Amerikas Savienotās Valstis
Ražotājs
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas