Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Krēms dzimumlocekļa paplašināšanai aizraujošs Penis XXL - 200 ml. Krēms dzimumlocekļa paplašināšanai aizraujošs Penis XXL - 200 ml.

Krēms dzimumlocekļa paplašināšanai aizraujošs Penis XXL - 200 ml.

Īss apraksts

Penis XXL ir patiesi vīrišķīgs krēms, kas palīdzēs vienmēr būt formā un bezgalīgi iepriecinās savu dāmu ar intīmiem glāstiem. Stiprā dzimuma pārstāvji neapšaubāmi novērtēs šo brīnišķīgo līdzekli, kas nodrošina ilgstošu un stabilu erekciju. Turklāt regulāra līdzekļa lietošana veicina dzimumlocekļa palielināšanos. Krēms satur īstu bioloģiski aktīvo vielu un to kombināciju kokteili. Formulas pamatā ir dabiskas sastāvdaļas, piemēram, Ginko Biloba ekstrakts, jojobas eļļa un vairākas citas sastāvdaļas. Sastāvs ir bagātināts ar E vitamīnu, kas atjauno un baro maigo dzimumorgānu ādu. Krēms ir ekonomisks – pietiek ar dažiem pilieniem, kurus pirms dzimumakta vajadzētu uzklāt uz dzimumlocekļa ādas. Atliek pagaidīt dažas minūtes un ar galvu ienirt baudas okeānā. Produkts ir saderīgs ar prezervatīviem. Caurules tilpums ir 200 ml.

Aromāts: bez garšas un bez smaržas
Pamatne: ūdens
Tilpums: 200 ml.
Tips: Tuba
Papildinājums: Krēms dzimumlocekļa palielināšanai ar stimulējošu efektu.
Kam: Vīriešiem
€30,00

SKU: 3264033

Details

Penis XXL ir patiesi vīrišķīgs krēms, kas palīdzēs vienmēr būt formā un bezgalīgi iepriecinās savu dāmu ar intīmiem glāstiem. Stiprā dzimuma pārstāvji neapšaubāmi novērtēs šo brīnišķīgo līdzekli, kas nodrošina ilgstošu un stabilu erekciju. Turklāt regulāra līdzekļa lietošana veicina dzimumlocekļa palielināšanos. Krēms satur īstu bioloģiski aktīvo vielu un to kombināciju kokteili. Formulas pamatā ir dabiskas sastāvdaļas, piemēram, Ginko Biloba ekstrakts, jojobas eļļa un vairākas citas sastāvdaļas. Sastāvs ir bagātināts ar E vitamīnu, kas atjauno un baro maigo dzimumorgānu ādu. Krēms ir ekonomisks – pietiek ar dažiem pilieniem, kurus pirms dzimumakta vajadzētu uzklāt uz dzimumlocekļa ādas. Atliek pagaidīt dažas minūtes un ar galvu ienirt baudas okeānā. Produkts ir saderīgs ar prezervatīviem. Caurules tilpums ir 200 ml. Aromāts: bez garšas un bez smaržas Pamatne: ūdens Tilpums: 200 ml. Tips: Tuba Papildinājums: Krēms dzimumlocekļa palielināšanai ar stimulējošu efektu. Kam: Vīriešiem

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Vācija
Ražotājs
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas