Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Krēms Vagina Wellness, 30 ml Krēms Vagina Wellness, 30 ml

Krēms Vagina Wellness, 30 ml

Īss apraksts

Stimulējošs sieviešu krēms, palielina klitora un maksts jutīgumu, paātrina orgasma rašanos. Un arī sašaurina maksts, tikpat daudz kā pirmajā reizē!
Ražotājs: Nīderlande
Kā lietot: Uzklājiet nepieciešamo gēla daudzumu maksts (ārējiem dzimumorgāniem) un pēc vajadzības atkārtojiet uzklāšanu. Pirms paredzētās lietošanas vispirms uzklājiet nelielu daudzumu želejas uz plaukstas locītavas. Pārtrauciet lietošanu, ja rodas alerģiska reakcija.
Tikai lietošanai ārpus telpām.
Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.
Uzglabāt vēsā vietā, prom no saules gaismas.
Sastāvdaļas: ūdens, glicerīns, fenoksietanols, akrilāti/C10-30 alkilakrilāta krustpolimērs, alvejas lapu ekstrakts, spirts, etilheksilglicerīns, pienskābe, aminometilpropanols, piparmētru eļļa, raganu lazdas ekstrakts, virdžīnijas lapu ekstrakts, čamelīna ekstrakts officinalis, limonēns, linalols.

Regulārā cena: €26,00

Speciāla cena: €5,20

SKU: 3314035

Details

Stimulējošs sieviešu krēms, palielina klitora un maksts jutīgumu, paātrina orgasma rašanos. Un arī sašaurina maksts, tikpat daudz kā pirmajā reizē! Ražotājs: Nīderlande Kā lietot: Uzklājiet nepieciešamo gēla daudzumu maksts (ārējiem dzimumorgāniem) un pēc vajadzības atkārtojiet uzklāšanu. Pirms paredzētās lietošanas vispirms uzklājiet nelielu daudzumu želejas uz plaukstas locītavas. Pārtrauciet lietošanu, ja rodas alerģiska reakcija. Tikai lietošanai ārpus telpām. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Uzglabāt vēsā vietā, prom no saules gaismas. Sastāvdaļas: ūdens, glicerīns, fenoksietanols, akrilāti/C10-30 alkilakrilāta krustpolimērs, alvejas lapu ekstrakts, spirts, etilheksilglicerīns, pienskābe, aminometilpropanols, piparmētru eļļa, raganu lazdas ekstrakts, virdžīnijas lapu ekstrakts, čamelīna ekstrakts officinalis, limonēns, linalols.

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Nīderlande
Ražotājs
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas