Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Lubrikants "Pjur cool" 30 ml. Lubrikants "Pjur cool" 30 ml.

Lubrikants "Pjur cool" 30 ml.

Īss apraksts

Vai jūsu mīļotais seksa laikā pārāk ātri sasniedz orgasmu, skaidrojot to ar to, ka jums ir "pārāk karsts"? Atbildiet viņam ar cienīgu argumentu, piedāvājot izmēģināt lielisko dzesēšanas smērvielu Pjur Cool 30 ml.
Ir pienācis laiks nedaudz atvēsināties!
Šīs lubrikanta unikālā formula ir īpaši izstrādāta, lai atdzesētu pārāk aktīvu mīļotāju degsmi, kuri pirmajās desmit minūtēs iznieko visu savu seksuālo enerģiju. Gēla sastāvā ir mentola ekstrakts, kas atvēsina ādu, sniedz patīkamu “mētras” svaiguma sajūtu, kā arī piemīt antibakteriāla un pretiekaisuma iedarbība. Pateicoties šai smērvielas darbībai, dzimumorgānu jutīgums ir nedaudz samazināts, kas ļauj ievērojami pagarināt dzimumaktu un padarīt to piesātinātu.
Lubrikants ir uz ūdens bāzes, kas nozīmē, ka tas neatstāj lipīgus plankumus uz ādas un auduma, lietošanas laikā neizžūst un nekaitē ādai. Turklāt tas ir saderīgs ar dažādām seksa rotaļlietām, kas izgatavotas no jebkādiem materiāliem, ieskaitot želeju un silikonu. Lubrikants ir piemērots gan vaginālajam, gan anālajam kontaktam. To var lietot arī ar prezervatīvu – atšķirībā no eļļas lubrikantiem tas nebojā lateksu.

Regulārā cena: €12,00

Speciāla cena: €2,40

SKU: 0003362

Details

Vai jūsu mīļotais seksa laikā pārāk ātri sasniedz orgasmu, skaidrojot to ar to, ka jums ir "pārāk karsts"? Atbildiet viņam ar cienīgu argumentu, piedāvājot izmēģināt lielisko dzesēšanas smērvielu Pjur Cool 30 ml. Ir pienācis laiks nedaudz atvēsināties! Šīs lubrikanta unikālā formula ir īpaši izstrādāta, lai atdzesētu pārāk aktīvu mīļotāju degsmi, kuri pirmajās desmit minūtēs iznieko visu savu seksuālo enerģiju. Gēla sastāvā ir mentola ekstrakts, kas atvēsina ādu, sniedz patīkamu “mētras” svaiguma sajūtu, kā arī piemīt antibakteriāla un pretiekaisuma iedarbība. Pateicoties šai smērvielas darbībai, dzimumorgānu jutīgums ir nedaudz samazināts, kas ļauj ievērojami pagarināt dzimumaktu un padarīt to piesātinātu. Lubrikants ir uz ūdens bāzes, kas nozīmē, ka tas neatstāj lipīgus plankumus uz ādas un auduma, lietošanas laikā neizžūst un nekaitē ādai. Turklāt tas ir saderīgs ar dažādām seksa rotaļlietām, kas izgatavotas no jebkādiem materiāliem, ieskaitot želeju un silikonu. Lubrikants ir piemērots gan vaginālajam, gan anālajam kontaktam. To var lietot arī ar prezervatīvu – atšķirībā no eļļas lubrikantiem tas nebojā lateksu.

Papildus informācija

Izmērs S
Krāsa
Ražotājvalsts Vācija
Ražotājs Pjur
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas