Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Lust Explorer dzimumlocekļa uzmava Lust Explorer dzimumlocekļa uzmava

Lust Explorer dzimumlocekļa uzmava

Īss apraksts

Dzimumlocekļa uzmava 13 cm garš ar 3 cm diametru. Izgatavota no ļoti elastīga materiāla. Tas satur arī īpašu izvirzījumu klitora stimulēšanai.

Silikona uzmava dzimumloceklim noteikti jūs apburs, jo tajā ir vairāki kairinoši elementi. Pirmā lieta, ko jūsu partneris sajutīs, uzvelkot šo elastīgo piedurkni, ir tas, ka uz piedurknes ir izvirzījumi, kas, ievietojot to, vispirms kairinās. Vēl viens kairinošs elements ir mēle pie pašas piedurknes saknes, arī ar izvirzījumiem, kas kairina klitoru, un, lai vēl sliktāk, tiek sagatavots piedurknes galvenais nags, kas ir vibrējošs korpuss, kuru var noņemt un izmantot stimulēšanai. zināmās un nezināmās erogēnās zonas. Atstājot ķermeni tā sākotnējā vietā un ļaujot tam vibrēt, noteikti būsiet sajūsmā par vibrāciju un, manuprāt, arī tad straujo kulmināciju ar vētrainu ejakulāciju un partnera spēcīgu orgasmu.

Regulārā cena: €22,50

Speciāla cena: €4,50

SKU: 3192134

Details

Dzimumlocekļa uzmava 13 cm garš ar 3 cm diametru. Izgatavota no ļoti elastīga materiāla. Tas satur arī īpašu izvirzījumu klitora stimulēšanai. Silikona uzmava dzimumloceklim noteikti jūs apburs, jo tajā ir vairāki kairinoši elementi. Pirmā lieta, ko jūsu partneris sajutīs, uzvelkot šo elastīgo piedurkni, ir tas, ka uz piedurknes ir izvirzījumi, kas, ievietojot to, vispirms kairinās. Vēl viens kairinošs elements ir mēle pie pašas piedurknes saknes, arī ar izvirzījumiem, kas kairina klitoru, un, lai vēl sliktāk, tiek sagatavots piedurknes galvenais nags, kas ir vibrējošs korpuss, kuru var noņemt un izmantot stimulēšanai. zināmās un nezināmās erogēnās zonas. Atstājot ķermeni tā sākotnējā vietā un ļaujot tam vibrēt, noteikti būsiet sajūsmā par vibrāciju un, manuprāt, arī tad straujo kulmināciju ar vētrainu ejakulāciju un partnera spēcīgu orgasmu.

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs You2Toys
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas

Nopirkt dažādus dildo, Uzmavas, Erotiskās uzmavas, https://www.kupidonsplus.lv/lv/uzmavas.html lēti Rīgā bezmaksas piegāde Omniva