Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Orālā seksa simulators "The New Oro-simulator For Men" Orālā seksa simulators "The New Oro-simulator For Men"
  • Orālā seksa simulators "The New Oro-simulator For Men" Orālā seksa simulators "The New Oro-simulator For Men"

Orālā seksa simulators "The New Oro-simulator For Men"

Īss apraksts

Pēdējos gados masturbatori ir kļuvuši ļoti populāri. Joprojām - sievietes visu savu laiku atdod darbam, fitnesam, skaistumkopšanas saloniem, un vīrieši vēlas mīlestību! Turklāt mīlestība ir dažāda – gan klasiskā, gan orālā. Tāpēc ar dažādiem oro imitatoriem nevienu nepārsteigsi ilgi.
Taču lielākajai daļai orālā seksa simulatoru ir viens būtisks trūkums – tie ne mazākajā mērā neatkārto tās maģiskās sajūtas, ko vīrietis piedzīvo mines laikā. Bieži vien vienīgā līdzība ir ieeja, kas izgatavota sievietes mutes formā. Bet vīrietis var patstāvīgi iztēloties sievietes muti rotaļlietas vietā - stiprā dzimuma pārstāvju iztēle ir labi attīstīta, bet ir grūti atveidot īstas sajūtas.
Izmetiet šīs gumijas mutes - mums ir kaut kas īpašs jums!
Unikālais orālā seksa simulators The New Oro-simulator For Men ir īpaši izstrādāts jutekliskiem vīriešiem, kuri priekšplānā izvirza sajūtu. Tā vakuuma mehānisms nodrošina taustāmu dzimumlocekļa "iesūkšanu", kuras intensitāti regulē ērta spuldze. Masturbatora mīkstās sienas, izmantojot pietiekamu daudzumu eļļošanas, nevar atšķirt no siltas, mitras sievietes mutes.

Regulārā cena: €17,07

Speciāla cena: €3,41

SKU: 3672034

Details

Pēdējos gados masturbatori ir kļuvuši ļoti populāri. Joprojām - sievietes visu savu laiku atdod darbam, fitnesam, skaistumkopšanas saloniem, un vīrieši vēlas mīlestību! Turklāt mīlestība ir dažāda – gan klasiskā, gan orālā. Tāpēc ar dažādiem oro imitatoriem nevienu nepārsteigsi ilgi. Taču lielākajai daļai orālā seksa simulatoru ir viens būtisks trūkums – tie ne mazākajā mērā neatkārto tās maģiskās sajūtas, ko vīrietis piedzīvo mines laikā. Bieži vien vienīgā līdzība ir ieeja, kas izgatavota sievietes mutes formā. Bet vīrietis var patstāvīgi iztēloties sievietes muti rotaļlietas vietā - stiprā dzimuma pārstāvju iztēle ir labi attīstīta, bet ir grūti atveidot īstas sajūtas. Izmetiet šīs gumijas mutes - mums ir kaut kas īpašs jums! Unikālais orālā seksa simulators The New Oro-simulator For Men ir īpaši izstrādāts jutekliskiem vīriešiem, kuri priekšplānā izvirza sajūtu. Tā vakuuma mehānisms nodrošina taustāmu dzimumlocekļa "iesūkšanu", kuras intensitāti regulē ērta spuldze. Masturbatora mīkstās sienas, izmantojot pietiekamu daudzumu eļļošanas, nevar atšķirt no siltas, mitras sievietes mutes.

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas

Nopirkt dažādus dildo, Viriešu, Vakuuma Pumpji, https://www.kupidonsplus.lv/lv/vakuma-pumpji-virieshu.html lēti Rīgā bezmaksas piegāde Omniva