Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.

PREČU PASŪTĪJUMS

Sīkāk

Pasūtījuma noformēšanas procesā mēs piedāvājam vairākus preču apmaksas veidus:

  1. Noteicot apmaksas veidu - Paysera, Jūs varat veikt momentāno apmaksu ar bankas kartes palīdzību.
  2. Gadījumā, ja Jūs izvēlaties apmaksāt preci ar bankas pārskaitījumu no Jūsu konta bankā, mūsu operators izsūtīs Jums pa e-pastu elektronisko rēķinu par to preci un piegādes veidu, kuru esat izvēlējušies. Norādīto summu ir jāapmaksā uz sekojošiem bankas rekvizītiem:

SIA "Z un Z"
Kods UNLALV2X
Norēķinu konts LV95 UNLA 0050004161314

JAUNUMS! Paysera un Maxima Latvija : Izvēloties šo apmaksas veidu, pēc pasūtījuma veikšanas Jums atvērsies atsevišķs logs ar maksājuma uzdevumu PAYSERA ar svītrkodu. Jums ir jāizdrukā šis rēķins (maksājuma svītrkods nav nolasāms no mobilās ierīces. Ja Jums nav izdrukāta kvīti, Maxima darbiniekiem ir tiesības Jūs neapkalpot) un jādodas uz jebkuru Jums ērto Maxima Latvija veikalu un jāuzrāda izdrukātu kvīti pie kases un apmaksāt to bez papildu maksas.

Šī maksājuma metode ir 100% konfidenciāla. Jūsu personas dati nekur nav norādīti, un kasiere neredz par ko Jūs maksājat!

Sīkāk

Pirms bandroles nosūtīšanas mēs rūpīgi iepakojam un aizlīmējam preci standartveida iepakojumā (aploksne bandrole), tās saturs nekur netiks norādīts, un nevienam (tai skaitā arī pasta darbniekiem) nebūs zināms bandroles saturs. . 

Prece tiek nosūtīta ar vienu no Jūsu izvēlētajiem veidiem:

  1. OMNIVA – piegāde uz jebkuru pakomatu Latvijā. Ja pasūtījuma vērtība ir zemāka par 10,- EUR, tad iegādes cena tiks aprēķināta pēc Omniva cenulapas (tā tiks norādīta personālā rēķinā). Ja pasūtījuma vērtība ir augstāka par 10,- EUR, tad pakomatu piegāde Latvijas teritorijā ir bezmaksas.
  2. Kurjerpasts – piegādes cena uz Jūsu norādīto adresi un Jums ērtāl aikā ir 4,99 EUR.
  3. DPD – piegāde uz jebkuru DPD pakomātu Latvijā. Ja pasūtījuma summa ir zemāka par 10,- EUR, tad piegādes cena sastādīs 4,- EUR. Ja pasūtījuma summa ir augstāka par 10,- EUR, tad piegāde uz DPD pakomātiem Latvijā bezmaksas.
  4. Pasūtītu internetveikalā preci var patstāvīgi saņemt veikalā “Kupidons Plus” Rīga, Krīdenera dambis 9, tel.nr. 29418759. Šajā gadījumā preci var apmaksāt ar bankas pārskaitījumu vai ar bankas karti.