Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Prostatas masieris "Menzstuff Bulbed Intruder", melns Prostatas masieris "Menzstuff Bulbed Intruder", melns

Prostatas masieris "Menzstuff Bulbed Intruder", melns

Īss apraksts

Menzstuff Bulbed Intruder Prostate Massager Black ir vēl viena lieliska rotaļlieta vīriešiem, kas paredzēta seksuālai baudai. Šī seksa rotaļlieta ir lielisks veids, kā eksperimentēt ar savu ķermeni. Prostatas masētājs ir paredzēts tiem cilvēkiem, kuri tiecas pēc gaišākas un bagātākas intīmās dzīves.
Ar to jūs katru dienu varat gūt burvīgu orgasmu un neaizmirstamu baudu. Masāžas aparāta formu rūpīgi izstrādājuši ražotāji. Viņi darīja visu iespējamo, lai nodrošinātu dziļu un patīkamu iespiešanos. Ar šādu masieri var atklāt vēl neredzētas sajūtas. Mēs varam droši teikt, ka šāds produkts ir veids, kā atklāt jaunas sajūtas intīmajā dzīvē un kļūt seksuāli atbrīvotam.
Prostatas masieri Menzstuff Bulbed Intruder ražo Nīderlandes uzņēmums Dream Toys. Tam ir ļoti interesants dizains un forma. Parādīts melnā krāsā. Tas ir 9 cm garš un 3 cm diametrā.Tas ir ūdensizturīgs, kas paplašina aplikācijas vietu. Masāžas aparāta ražošanai tika izmantots 100% silikons - tas ir kvalitatīvs materiāls, kas ir ļoti patīkams taustei, un tā iespiešanās būs patīkama un neaizmirstama.

Materiāls: Silikons
Garums, cm: 9
Diametrs, cm: 3
Ūdensizturīgs: jā
Vibrācija: nē
Melna krāsa

Regulārā cena: €24,19

Speciāla cena: €4,84

SKU: 3802064

Details

Menzstuff Bulbed Intruder Prostate Massager Black ir vēl viena lieliska rotaļlieta vīriešiem, kas paredzēta seksuālai baudai. Šī seksa rotaļlieta ir lielisks veids, kā eksperimentēt ar savu ķermeni. Prostatas masētājs ir paredzēts tiem cilvēkiem, kuri tiecas pēc gaišākas un bagātākas intīmās dzīves. Ar to jūs katru dienu varat gūt burvīgu orgasmu un neaizmirstamu baudu. Masāžas aparāta formu rūpīgi izstrādājuši ražotāji. Viņi darīja visu iespējamo, lai nodrošinātu dziļu un patīkamu iespiešanos. Ar šādu masieri var atklāt vēl neredzētas sajūtas. Mēs varam droši teikt, ka šāds produkts ir veids, kā atklāt jaunas sajūtas intīmajā dzīvē un kļūt seksuāli atbrīvotam. Prostatas masieri Menzstuff Bulbed Intruder ražo Nīderlandes uzņēmums Dream Toys. Tam ir ļoti interesants dizains un forma. Parādīts melnā krāsā. Tas ir 9 cm garš un 3 cm diametrā.Tas ir ūdensizturīgs, kas paplašina aplikācijas vietu. Masāžas aparāta ražošanai tika izmantots 100% silikons - tas ir kvalitatīvs materiāls, kas ir ļoti patīkams taustei, un tā iespiešanās būs patīkama un neaizmirstama. Materiāls: Silikons Garums, cm: 9 Diametrs, cm: 3 Ūdensizturīgs: jā Vibrācija: nē Melna krāsa

Papildus informācija

Izmērs S
Krāsa Melns
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs NMC
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas

Nopirkt dažādus dildo, Bez vibrācijas, Anālie Stimulatori, https://www.kupidonsplus.lv/lv/analie-stimulatori-bez-vibracijas.html lēti Rīgā bezmaksas piegāde Omniva