Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Prostatas stimulators LELO "Bob Bordeaux", bordo Prostatas stimulators LELO "Bob Bordeaux", bordo
  • Prostatas stimulators LELO "Bob Bordeaux", bordo Prostatas stimulators LELO "Bob Bordeaux", bordo
  • Prostatas stimulators LELO "Bob Bordeaux", bordo Prostatas stimulators LELO "Bob Bordeaux", bordo

Prostatas stimulators LELO "Bob Bordeaux", bordo

Īss apraksts

Stilīgais anālais masētājs vīriešiem seko vīrieša ķermeņa kontūrām un stimulē vīrieša G punktu, radot neparasti juteklisku sajūtu. Izgatavots no augstas kvalitātes medicīniskā silikona. Ir gluda samtaina virsma, hipoalerģiska.
Gredzens pie pamatnes nodrošina kontroli un lietošanas drošību. Tas ir pārsteidzošs aksesuārs iesācējiem anālās stimulācijas pasaulē, kā arī neaizstājams un stilīgs kompanjons pieredzējušākiem lietotājiem.
BOB tiek pasniegts elegantā dāvanu kastītē un skaistā satīna maisiņā rūpīgai uzglabāšanai.
Komplektā ietilpst arī: instrukcija krievu valodā, smērviela (testeris).

Lietošana:
Pirms BOB lietošanas samitriniet anālo atveri ar lubrikantu uz ūdens bāzes. Pirms stimulanta ievietošanas ar pirkstu var atslābināt sfinktera muskuļus. Lielākajai daļai cilvēku visvieglāk atslābināties, guļot uz sāniem, ceļgalus ieliekot vēderā. Šī ir ērta un lieliska pozīcija, lai izpētītu BOB iespējas.
Uzmanīgi ievietojiet stimulatoru, pārliecinoties, ka tā gala izliekums ir vērsts uz vēderu. Neizmantojiet spēku un nekad neieejiet ringā. Ja rodas sāpes vai diskomforts, pārtrauciet stimulanta lietošanu.


Piezīme:
Dažiem cilvēkiem patīk ritmiski pārvietot BOB, lai masētu prostatu; daži vienkārši izbauda iekšpusē esošo stimulatoru un tā radīto sāta sajūtu. Atrodi sev piemērotāko variantu.
Pāri var mēģināt lietot BOB dzimumakta laikā, ievietojot to viens otrā vai sevī gan pirms dzimumakta, gan tā laikā. Rotaļlieta piedāvā dažādas iespējas dziļai jutekliskajai masāžai.

Kopšana un uzglabāšana:
Rūpīgi nomazgājiet stimulatoru pirms un pēc katras lietošanas ar siltu ūdeni un antibakteriālām ziepēm, noslaukot sausu ar neplūksnu dvieli vai papīra salveti.
Nepakļaujiet stimulatoru tiešiem saules stariem vai karstumam. Glabājiet to sausā, no putekļiem brīvā vietā, prom no rotaļlietām, kas izgatavotas no citiem materiāliem.
LELO neiesaka izmantot smērvielas uz silikona bāzes ar BOB, jo tās var padarīt stimulatora virsmu pastāvīgi lipīgu. Ūdens bāzes lubrikanti ir labākais risinājums.

Materiāls: Silikons
Garums, cm: 9,5
Diametrs, cm: 3.2
Ūdensizturīgs: jā
Vibrācija: nē
Krāsa: bordo

Regulārā cena: €62,96

Speciāla cena: €12,59

SKU: 3792083

Details

Stilīgais anālais masētājs vīriešiem seko vīrieša ķermeņa kontūrām un stimulē vīrieša G punktu, radot neparasti juteklisku sajūtu. Izgatavots no augstas kvalitātes medicīniskā silikona. Ir gluda samtaina virsma, hipoalerģiska. Gredzens pie pamatnes nodrošina kontroli un lietošanas drošību. Tas ir pārsteidzošs aksesuārs iesācējiem anālās stimulācijas pasaulē, kā arī neaizstājams un stilīgs kompanjons pieredzējušākiem lietotājiem. BOB tiek pasniegts elegantā dāvanu kastītē un skaistā satīna maisiņā rūpīgai uzglabāšanai. Komplektā ietilpst arī: instrukcija krievu valodā, smērviela (testeris). Lietošana: Pirms BOB lietošanas samitriniet anālo atveri ar lubrikantu uz ūdens bāzes. Pirms stimulanta ievietošanas ar pirkstu var atslābināt sfinktera muskuļus. Lielākajai daļai cilvēku visvieglāk atslābināties, guļot uz sāniem, ceļgalus ieliekot vēderā. Šī ir ērta un lieliska pozīcija, lai izpētītu BOB iespējas. Uzmanīgi ievietojiet stimulatoru, pārliecinoties, ka tā gala izliekums ir vērsts uz vēderu. Neizmantojiet spēku un nekad neieejiet ringā. Ja rodas sāpes vai diskomforts, pārtrauciet stimulanta lietošanu. Piezīme: Dažiem cilvēkiem patīk ritmiski pārvietot BOB, lai masētu prostatu; daži vienkārši izbauda iekšpusē esošo stimulatoru un tā radīto sāta sajūtu. Atrodi sev piemērotāko variantu. Pāri var mēģināt lietot BOB dzimumakta laikā, ievietojot to viens otrā vai sevī gan pirms dzimumakta, gan tā laikā. Rotaļlieta piedāvā dažādas iespējas dziļai jutekliskajai masāžai. Kopšana un uzglabāšana: Rūpīgi nomazgājiet stimulatoru pirms un pēc katras lietošanas ar siltu ūdeni un antibakteriālām ziepēm, noslaukot sausu ar neplūksnu dvieli vai papīra salveti. Nepakļaujiet stimulatoru tiešiem saules stariem vai karstumam. Glabājiet to sausā, no putekļiem brīvā vietā, prom no rotaļlietām, kas izgatavotas no citiem materiāliem. LELO neiesaka izmantot smērvielas uz silikona bāzes ar BOB, jo tās var padarīt stimulatora virsmu pastāvīgi lipīgu. Ūdens bāzes lubrikanti ir labākais risinājums. Materiāls: Silikons Garums, cm: 9,5 Diametrs, cm: 3.2 Ūdensizturīgs: jā Vibrācija: nē Krāsa: bordo

Papildus informācija

Izmērs S
Krāsa Violets
Ražotājvalsts Zviedrija
Ražotājs Lelo
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas

Nopirkt dažādus dildo, Bez vibrācijas, Anālie Stimulatori, https://www.kupidonsplus.lv/lv/analie-stimulatori-bez-vibracijas.html lēti Rīgā bezmaksas piegāde Omniva