Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.

Jautājumi un atbildes

Sīkāk

Atbilde: Izvēloties, pasūtot iepatikušos Jums preci mūsu internet - veikalā 2-3 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas prece tiks nogādāta uz Jūsu norādīto adresi ar kurjerpasta palīdzību. Kurjers iepriekš sazināsies ar Jums, lai saskaņotu Jums izdevīgo piegādes laiku. Pasūtījums tiek apmaksāts saņemšanas brīdī (ja izvēlēts pēcmaksas maksājuma veids). Saņemt pasūtījmu iespējams tikai uzrādot pasi.

Sīkāk

Atbilde: Pasūtījumu Jūs saņemsiet divu vai trīs dienu laikā pēc tā nosūtīšanas no Rīgas.

Sīkāk

Atbilde: Pašlaik mēs realizējam preču nogādāšanu tikai Latvijas robežās. Varbūt nākotnē mums būs iespēja nosūtīt pasūtīto preci arī uz Lietuvu, Igauniju un tuvākajām ārzemēm, bet pašlaik tas nav iespējams.

Sīkāk

Atbilde: Nē, pasta darbniekiem nekas nebūs zināms, jo pirms banderoles nosūtīšanas mēs rūpīgi iepakojam un aizlīmējam preci standartveida iepakojumā (aploksne bandrole), nekur netiks norādīts un nevienam (tai skaitā arī pasta darbniekiem) nebūs zināms banderoles saturs.

Sīkāk

Atbilde: Te ir varianti: Jūs saņemat preces ar kurjerpasta palīdzību ar pēcmaksu – tas nozīmē, ka Jūs samaksāsiet pasūtījumu skaidrā naudā tūlīt pēc saņemšanas, vai arī par izvēlēto preci var samaksāt ar pārskaitījumu uz mūsu bankas kontu – sīkāk lasiet par to sadaļā KĀ PASŪTĪT PRECI.
.