Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Sarkanas Duo bumbas Sarkanas Duo bumbas
  • Sarkanas Duo bumbas Sarkanas Duo bumbas

Sarkanas Duo bumbas

Īss apraksts

Rotaļlieta, kas palīdzēs ne tikai normalizēt jūsu intīmos muskuļus, bet arī uzzināt, kā intimitātes laikā sasniegt vēl lielāku baudas līmeni. Izbaudiet Duo Balls pats!
Sarkani mīlestības baloni
Vaginālo bumbiņu uzdevums ir ne tikai padarīt intīmos muskuļus stiprus un elastīgus, bet arī dot iespēju sievietei gūt lielāku baudu no seksa ar vīrieti. Lietojot bumbiņas ar pārvietotu smaguma centru Duo Balls, rotaļlieta liek muskuļiem piespiedu kārtā sarauties, pat izmantojot “mirušos punktus”.
Uz maksts sieniņām ir vietas, kas nesaņem nekādu ietekmi pat seksa laikā un vienkārši valkājot bumbas. Vai bizness, ja runa ir par bumbiņām ar pārvietotu smaguma centru. Metāla krelles, kas atrodas bumbiņu iekšpusē, atsitas pret sienām un rada nelielu vibrāciju.
Turklāt Duo Balls virsmai ir izteikts reljefs, kas palīdz gūt vēl lielāku baudu. Daudzas sievietes atzīmē, ka treniņa laikā viņām pat izdevās sasniegt orgasmu!
Atcerieties, ka treniņi jāveic regulāri, jo tikai tā var sasniegt vēlamo rezultātu.

Materiāls: TPR (termoplastiska gumija)
Iepakojuma izmēri (LxWxH): 3,5/9,5/28,5
Diametrs, cm: 3,5
Ūdensizturīgs: jā
Krāsa: Sarkana
Papildinājums: maksts bumbiņas ar izvirzījumiem sirsniņu formā
Svars: 0,11 kg

Regulārā cena: €17,07

Speciāla cena: €2,56

SKU: 3482106

Details

Rotaļlieta, kas palīdzēs ne tikai normalizēt jūsu intīmos muskuļus, bet arī uzzināt, kā intimitātes laikā sasniegt vēl lielāku baudas līmeni. Izbaudiet Duo Balls pats! Sarkani mīlestības baloni Vaginālo bumbiņu uzdevums ir ne tikai padarīt intīmos muskuļus stiprus un elastīgus, bet arī dot iespēju sievietei gūt lielāku baudu no seksa ar vīrieti. Lietojot bumbiņas ar pārvietotu smaguma centru Duo Balls, rotaļlieta liek muskuļiem piespiedu kārtā sarauties, pat izmantojot “mirušos punktus”. Uz maksts sieniņām ir vietas, kas nesaņem nekādu ietekmi pat seksa laikā un vienkārši valkājot bumbas. Vai bizness, ja runa ir par bumbiņām ar pārvietotu smaguma centru. Metāla krelles, kas atrodas bumbiņu iekšpusē, atsitas pret sienām un rada nelielu vibrāciju. Turklāt Duo Balls virsmai ir izteikts reljefs, kas palīdz gūt vēl lielāku baudu. Daudzas sievietes atzīmē, ka treniņa laikā viņām pat izdevās sasniegt orgasmu! Atcerieties, ka treniņi jāveic regulāri, jo tikai tā var sasniegt vēlamo rezultātu. Materiāls: TPR (termoplastiska gumija) Iepakojuma izmēri (LxWxH): 3,5/9,5/28,5 Diametrs, cm: 3,5 Ūdensizturīgs: jā Krāsa: Sarkana Papildinājums: maksts bumbiņas ar izvirzījumiem sirsniņu formā Svars: 0,11 kg

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas

Nopirkt dažādus dildo, Vaginālās, Bumbiņas, https://www.kupidonsplus.lv/lv/vagin.html lēti Rīgā bezmaksas piegāde Omniva