Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Sieviešu balzāms "Sensuva ON", 2 gr. Sieviešu balzāms "Sensuva ON", 2 gr.

Sieviešu balzāms "Sensuva ON", 2 gr.

Īss apraksts

Šī spēcīgā botāniskā formula rada siltu un ārkārtīgi unikālu dūkojošu sajūtu, kas pamodina nervu galus, palielina asinsriti un liek sievietei justies daudz sajūtīgāk nekā jebkad agrāk!

ON Arousal Balm lietošana palīdzēs sievietes ķermenim vieglāk reaģēt uz fizisko stimulāciju un sniegs viņai tāda veida visa ķermeņa apzināšanos, kas paaugstina viņas uzbudinājuma līmeni. Šīs divas lietas dod sievietēm iespēju vieglāk sasniegt orgasmu.

Vēl viens brīnišķīgs ON Arousal Balm ieguvums ir tas, ka tas var palīdzēt dažām sievietēm palielināt personīgās smērvielas ražošanu. Tas var būt ļoti noderīgi sievietēm, kurām tiek veiktas hormonālas izmaiņas, histerektomija vai zāles, kurām ir tendence samazināt ķermeņa spēju pašeļļot.

KAS VIŅAS UZRAUŠO BALZĀMU PADARA TIK UNIKĀLU?
- Tā ir visspēcīgākā tirgū pieejamā formula
- Tas rada ļoti unikālu buzzing, vibrācijas sajūtu uz klitora
- Tas ir izgatavots no 100% dabīgām botāniskām sastāvdaļām un ēteriskajām eļļām
- ON balzamam ir noturīga vaska konsistence, kas ilgāk saglabājas uz ādas virsmas. Tikai ūdenī!
- Medicīniski apstiprināja Dr. Dženifera Bermane, MD
- To ir droši un patīkami lietot orālā seksa laikā
- Nesatur mentolu, L-arginīnu, glicerīnu vai parabēnus
- Tas neizžāvē maksts audus

KAM JĀIZMANTO VIŅAS UZMIRSTĪBAS BALZĀMS?
- Sievietes jebkurā vecumā un dzīves posmā, kuras vēlas seksa laikā sajust vairāk sajūtu
- Sievietes, kuras vēlas gūt ātrākus vai spēcīgākus orgasmus
- Sievietes, kuras vēlas to valkāt katru dienu, lai justos ieslēgtas visas dienas garumā
- Tas ir lieliski piemērots sievietēm ar sausuma problēmām vai menopauzi
– Daudzas sievietes saka, ka tas palīdz viņām vairāk ieeļļot

KĀ IESNIEGT UZ AROUSAL BALZĀMU?
Uzklājiet nedaudz balzāma uz pirksta un tieši iemasējiet uz klitora. Pēc 5 minūtēm pievienojiet vēl, ja vēlaties. Dažu sekunžu laikā lielākā daļa sieviešu sajūt siltu, patīkamu dūkoņu vai vibrācijas sajūtu (dažādos mēneša laikos sievietes izjūt atšķirīgu sajūtu daudzumu hormonu līmeņa svārstību dēļ). Efekts var ilgt līdz 45 minūtēm.

2 grami
€27,75

SKU: 3774009

Details

Šī spēcīgā botāniskā formula rada siltu un ārkārtīgi unikālu dūkojošu sajūtu, kas pamodina nervu galus, palielina asinsriti un liek sievietei justies daudz sajūtīgāk nekā jebkad agrāk! ON Arousal Balm lietošana palīdzēs sievietes ķermenim vieglāk reaģēt uz fizisko stimulāciju un sniegs viņai tāda veida visa ķermeņa apzināšanos, kas paaugstina viņas uzbudinājuma līmeni. Šīs divas lietas dod sievietēm iespēju vieglāk sasniegt orgasmu. Vēl viens brīnišķīgs ON Arousal Balm ieguvums ir tas, ka tas var palīdzēt dažām sievietēm palielināt personīgās smērvielas ražošanu. Tas var būt ļoti noderīgi sievietēm, kurām tiek veiktas hormonālas izmaiņas, histerektomija vai zāles, kurām ir tendence samazināt ķermeņa spēju pašeļļot. KAS VIŅAS UZRAUŠO BALZĀMU PADARA TIK UNIKĀLU? - Tā ir visspēcīgākā tirgū pieejamā formula - Tas rada ļoti unikālu buzzing, vibrācijas sajūtu uz klitora - Tas ir izgatavots no 100% dabīgām botāniskām sastāvdaļām un ēteriskajām eļļām - ON balzamam ir noturīga vaska konsistence, kas ilgāk saglabājas uz ādas virsmas. Tikai ūdenī! - Medicīniski apstiprināja Dr. Dženifera Bermane, MD - To ir droši un patīkami lietot orālā seksa laikā - Nesatur mentolu, L-arginīnu, glicerīnu vai parabēnus - Tas neizžāvē maksts audus KAM JĀIZMANTO VIŅAS UZMIRSTĪBAS BALZĀMS? - Sievietes jebkurā vecumā un dzīves posmā, kuras vēlas seksa laikā sajust vairāk sajūtu - Sievietes, kuras vēlas gūt ātrākus vai spēcīgākus orgasmus - Sievietes, kuras vēlas to valkāt katru dienu, lai justos ieslēgtas visas dienas garumā - Tas ir lieliski piemērots sievietēm ar sausuma problēmām vai menopauzi – Daudzas sievietes saka, ka tas palīdz viņām vairāk ieeļļot KĀ IESNIEGT UZ AROUSAL BALZĀMU? Uzklājiet nedaudz balzāma uz pirksta un tieši iemasējiet uz klitora. Pēc 5 minūtēm pievienojiet vēl, ja vēlaties. Dažu sekunžu laikā lielākā daļa sieviešu sajūt siltu, patīkamu dūkoņu vai vibrācijas sajūtu (dažādos mēneša laikos sievietes izjūt atšķirīgu sajūtu daudzumu hormonu līmeņa svārstību dēļ). Efekts var ilgt līdz 45 minūtēm. 2 grami

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Amerikas Savienotās Valstis
Ražotājs
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas