Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Sieviešu komplekts "Lady Glamour" - ONE SIZE Sieviešu komplekts "Lady Glamour" - ONE SIZE
  • Sieviešu komplekts "Lady Glamour" - ONE SIZE Sieviešu komplekts "Lady Glamour" - ONE SIZE
  • Sieviešu komplekts "Lady Glamour" - ONE SIZE Sieviešu komplekts "Lady Glamour" - ONE SIZE

Sieviešu komplekts "Lady Glamour" - ONE SIZE

Īss apraksts

Sekss vienmēr ir bijis cieši saistīts ar deju, šoviem, vizuālajiem efektiem: erotiskie priekšnesumi ir ļoti populāri visos pasaules malās! Bet, lai savā intīmajā dzīvē ienestu teatralitātes elementu, dažreiz pietiek tikai ar vēlmi un ... pāris iespaidīgiem kostīmiem.
Lady Glamour komplekts ir pārsteidzošs variants tiem, kuri vēlas mīlas spēles pārvērst nelielā kameruzvedumā, kā arī tiem, kuriem erotiskās dejas ir kļuvušas par profesiju. Tiešais, zaigojoša ledaina nokrāsas ansamblis sastāv no augšdaļas, kas pilnībā atklāj krūšutēlu, siksnām, ar rhinestones rotātu apkakli un krūšu rotaslietas, kas uzliktas uz sprauslām. Ideāla izvēle tiem, kas vēlas radīt krāšņu, rotaļīgu un patiešām karstu izskatu, kas ir Moulin Rouge kabarē cienīgs.
Šos produktus ražo amerikāņu kompānija PipeDream, kas ilgstoši un pārliecinoši nostiprinājusi savas pozīcijas seksa preču tirgū.
Lai kļūtu par šī apbrīnojamā komplekta īpašnieku, vienkārši izmantojiet mūsu pakalpojumu. Noklikšķiniet uz pogas "pievienot grozam" un aizpildiet pasūtījuma veikšanai nepieciešamo veidlapu. Mēs esam pārliecināti, ka pirkumā nebūsiet vīlušies!

Materiāls: 85% poliesters, 15% spandekss
Izmērs: viens izmērs (42-48)
Krāsa: Sudraba
Papildinājums: Iekļauts: tops, siksnas, apkakle un rotaslietas uz krūtīm

Regulārā cena: €78,00

Speciāla cena: €19,50

SKU: 3748031

Details

Sekss vienmēr ir bijis cieši saistīts ar deju, šoviem, vizuālajiem efektiem: erotiskie priekšnesumi ir ļoti populāri visos pasaules malās! Bet, lai savā intīmajā dzīvē ienestu teatralitātes elementu, dažreiz pietiek tikai ar vēlmi un ... pāris iespaidīgiem kostīmiem. Lady Glamour komplekts ir pārsteidzošs variants tiem, kuri vēlas mīlas spēles pārvērst nelielā kameruzvedumā, kā arī tiem, kuriem erotiskās dejas ir kļuvušas par profesiju. Tiešais, zaigojoša ledaina nokrāsas ansamblis sastāv no augšdaļas, kas pilnībā atklāj krūšutēlu, siksnām, ar rhinestones rotātu apkakli un krūšu rotaslietas, kas uzliktas uz sprauslām. Ideāla izvēle tiem, kas vēlas radīt krāšņu, rotaļīgu un patiešām karstu izskatu, kas ir Moulin Rouge kabarē cienīgs. Šos produktus ražo amerikāņu kompānija PipeDream, kas ilgstoši un pārliecinoši nostiprinājusi savas pozīcijas seksa preču tirgū. Lai kļūtu par šī apbrīnojamā komplekta īpašnieku, vienkārši izmantojiet mūsu pakalpojumu. Noklikšķiniet uz pogas "pievienot grozam" un aizpildiet pasūtījuma veikšanai nepieciešamo veidlapu. Mēs esam pārliecināti, ka pirkumā nebūsiet vīlušies! Materiāls: 85% poliesters, 15% spandekss Izmērs: viens izmērs (42-48) Krāsa: Sudraba Papildinājums: Iekļauts: tops, siksnas, apkakle un rotaslietas uz krūtīm

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs Fetish
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas