Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Sieviešu uzvalks-siets ar lielām šūnām melns - OS Sieviešu uzvalks-siets ar lielām šūnām melns - OS
  • Sieviešu uzvalks-siets ar lielām šūnām melns - OS Sieviešu uzvalks-siets ar lielām šūnām melns - OS

Sieviešu uzvalks-siets ar lielām šūnām melns - OS

Īss apraksts

Kā saka franču modes dizaineri, sieviete ģērbjas tā, lai būtu patīkami viņu izģērbt. Bet, iespējams, tas ir tieši tas gadījums, kad atstāt visu, kā tas ir, ir vēl piemērotāk. Būt vairāk "izģērbtam" nekā šajā brīnišķīgajā tīklveida uzvalkā no Pink Lipstick, iespējams, vairs nav iespējams. Viņš neslēpj neko, pilnīgi neko, vienlaikus radot eleganta kombinezona iespaidu ar akcentētu augsto kakla izgriezumu. Mīlestības spēles šajā tērpā neizbēgami iegūs jaunas krāsas un dzirkstīs ar līdz šim nezināmiem emociju toņiem. Un, ja pievienosit nedaudz iztēles, tad intīmie eksperimenti kļūs ļoti karsti!
Rokas ir atvērtas, ņiebura augšējā mala un siksnas veidotas plānu lentīšu veidā, kas fiksē uzvalku kaklā un plecos. Tās pašas lentes uzsver gurnu līnijas.
Tērpa materiāls ir 85% neilons un 15% spandekss. Pateicoties tam, izstrādājums ir lieliski izstiepts, labi saglabā formu un tam ir liela izturība. Tiek piedāvāts tikai viens izmērs, kas lieliski derēs 42-48 izmēra figūrai.
Tici man, šajā kostīmā tu izskatīsies elpu aizraujoši, un intīmās spēles iegūs pilnīgi neiedomājamas formas.

Materiāls: 85% neilons, 15% spandekss
Izmērs: viens izmērs (42-48)
Melna krāsa

Regulārā cena: €22,50

Speciāla cena: €11,25

SKU: 0002879

Details

Kā saka franču modes dizaineri, sieviete ģērbjas tā, lai būtu patīkami viņu izģērbt. Bet, iespējams, tas ir tieši tas gadījums, kad atstāt visu, kā tas ir, ir vēl piemērotāk. Būt vairāk "izģērbtam" nekā šajā brīnišķīgajā tīklveida uzvalkā no Pink Lipstick, iespējams, vairs nav iespējams. Viņš neslēpj neko, pilnīgi neko, vienlaikus radot eleganta kombinezona iespaidu ar akcentētu augsto kakla izgriezumu. Mīlestības spēles šajā tērpā neizbēgami iegūs jaunas krāsas un dzirkstīs ar līdz šim nezināmiem emociju toņiem. Un, ja pievienosit nedaudz iztēles, tad intīmie eksperimenti kļūs ļoti karsti! Rokas ir atvērtas, ņiebura augšējā mala un siksnas veidotas plānu lentīšu veidā, kas fiksē uzvalku kaklā un plecos. Tās pašas lentes uzsver gurnu līnijas. Tērpa materiāls ir 85% neilons un 15% spandekss. Pateicoties tam, izstrādājums ir lieliski izstiepts, labi saglabā formu un tam ir liela izturība. Tiek piedāvāts tikai viens izmērs, kas lieliski derēs 42-48 izmēra figūrai. Tici man, šajā kostīmā tu izskatīsies elpu aizraujoši, un intīmās spēles iegūs pilnīgi neiedomājamas formas. Materiāls: 85% neilons, 15% spandekss Izmērs: viens izmērs (42-48) Melna krāsa

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Taivāna
Ražotājs Pink Lipstick
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas