Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Smaržas Twilight vīriešiem ar feromoniem Twilight 50 ml Smaržas Twilight vīriešiem ar feromoniem Twilight 50 ml

Smaržas Twilight vīriešiem ar feromoniem Twilight 50 ml

Īss apraksts

Augstas kvalitātes feromoni šajās Krēslas smaržās padara to par uzticamu ieroci sieviešu pavedināšanai. Paredzēti lietošanai intīmo attiecību laikā, tie rada īpašu intīmu atmosfēru. Pāris uzpūtienus, un viņa pat nepamanīs, kā nonāk tavās rokās. Ceļošana pa smaržu malām ir ļoti aizraujoša: jūras svaigums nomaina mandarīna un apelsīna jutekliskumu, pārvēršoties aldehīda akordā. Aromāta sirds atveras ar neroli, pipariem un ciedru. Kompozīciju noslēdz maigas skuju koku notis – vetivērija, tonkas pupiņas, muskuss un dzintara. Izsmidzina uz ādas kaklā, deniņos, roku aizmugurē.

Sastāvdaļas: Denatur. alkohols, ūdens, smaržas, limonēns, linaloe eļļa, butilfenilmetilpropionāts, hidroksiizoheksil-3-cikloheksēns, karboksialdehīds, citrāls, eugenols, alfa-izobutiljonons, ģerānijas eļļa, feromoni.

Aromāts: Apelsīns
Tilpums: 50 ml
Veids: Vīriešu smaržas ar feromoniem sieviešu pievilināšanai
Svars: 0,19 kg
Kam: Vīriešiem
Iepakojuma izmēri (LxWxH): 4/6/10,5

Regulārā cena: €51,23

Speciāla cena: €10,25

SKU: 3124022

Details

Augstas kvalitātes feromoni šajās Krēslas smaržās padara to par uzticamu ieroci sieviešu pavedināšanai. Paredzēti lietošanai intīmo attiecību laikā, tie rada īpašu intīmu atmosfēru. Pāris uzpūtienus, un viņa pat nepamanīs, kā nonāk tavās rokās. Ceļošana pa smaržu malām ir ļoti aizraujoša: jūras svaigums nomaina mandarīna un apelsīna jutekliskumu, pārvēršoties aldehīda akordā. Aromāta sirds atveras ar neroli, pipariem un ciedru. Kompozīciju noslēdz maigas skuju koku notis – vetivērija, tonkas pupiņas, muskuss un dzintara. Izsmidzina uz ādas kaklā, deniņos, roku aizmugurē. Sastāvdaļas: Denatur. alkohols, ūdens, smaržas, limonēns, linaloe eļļa, butilfenilmetilpropionāts, hidroksiizoheksil-3-cikloheksēns, karboksialdehīds, citrāls, eugenols, alfa-izobutiljonons, ģerānijas eļļa, feromoni. Aromāts: Apelsīns Tilpums: 50 ml Veids: Vīriešu smaržas ar feromoniem sieviešu pievilināšanai Svars: 0,19 kg Kam: Vīriešiem Iepakojuma izmēri (LxWxH): 4/6/10,5

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Austrija
Ražotājs Hot
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas