Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Smile Vibrator Happy Smile Vibrator Happy

Smile Vibrator Happy

Īss apraksts

Šis nedaudz ieliektās formas vibrators ar izteikti reālistisku jutekliska reljefa galviņu spēs sniegt neaizmirstamus prieka mirkļus.
Augstvērtīgais un antialerģiskais materiāls, anatomiski piemērotā forma un daudzveidīgās izmantošanas iespējas garantē teicamu kvalitāti. 7 vibrācijas režīmi.Ieteicāms lietot kopā ar uz ūdens bāzes ražotiem lubrikantiem!Garums 22 cm,diametrs 2.5-3.8.Darbojas no AA tipa baterijām(baterijas komplektā neietilpst)

Regulārā cena: €69,90

Speciāla cena: €34,95

SKU: 3712106

Details

Šis nedaudz ieliektās formas vibrators ar izteikti reālistisku jutekliska reljefa galviņu spēs sniegt neaizmirstamus prieka mirkļus. Augstvērtīgais un antialerģiskais materiāls, anatomiski piemērotā forma un daudzveidīgās izmantošanas iespējas garantē teicamu kvalitāti. 7 vibrācijas režīmi.Ieteicāms lietot kopā ar uz ūdens bāzes ražotiem lubrikantiem!Garums 22 cm,diametrs 2.5-3.8.Darbojas no AA tipa baterijām(baterijas komplektā neietilpst)

Papildus informācija

Izmērs S
Krāsa
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs Smile
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas

Nopirkt dažādus dildo, Vibratori speciālie, Vibratori, https://www.kupidonsplus.lv/lv/vibratori-specialie.html lēti Rīgā bezmaksas piegāde Omniva