Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Strap-on "Everlasting Duet" Strap-on "Everlasting Duet"

Strap-on "Everlasting Duet"

Īss apraksts

Ja esat viens no tiem cilvēkiem, kas mīl vai vienkārši interesējas par dubulto iekļūšanu, un jūsu partnerim ir erekcijas grūtības vai tas "neilgst" tik ilgi, cik vēlaties, vienkārši uzlieciet šo dobo dzimumlocekļa siksnu pāri dzimumloceklim. ļengans, ka viņš būs gatavs apmierināt visus jūsu fetišus!

Dildo ir izgatavots no puscietas plastmasas ar reālistisku formu, un siksniņai ir sportiska aizmugure. Tas nav zobu diegs.

GALVENĀS IEZĪMES
dubultā iespiešanās
Doba pagarinātāja siksna
regulējama siksna

CITAS FUNKCIJAS
puscietais dildo
ērta siksna
Zobu diegs: Nē

Zīmols: Seven Creations

– 100% diskrēts iepakojums
– Piegāde 24 stundu laikā, ja pasūtījums veikts līdz 16:00. Pēc 16:00 Jūsu pasūtījums tiks piegādāts 48 stundu laikā, darba dienu laikā.

Pagarinātāja izmēri:
15,2 cm garš.
Maksimālais diametrs 4,2 cm.

Anālā dildo izmēri:
13 cm garš.
2,5 cm diametrā.

Sastāvs:
PVC

Zīmols:
Septiņi radījumi

Piedurknes un pagarinātāji var palielināt gan dzimumlocekļa diametru, gan garumu vai abus vienlaikus.
Izvēloties savu piedurkni vai pagarinātāju, iesakām izvēlēties tādu, kura īpašības ļauj to piestiprināt aiz sēkliniekiem vai jostasvietā.
Parasti seksa laikā piedurknes, kas nestiprinās aiz sēkliniekiem vai jostasvietā, mēdz atdalīties no dzimumlocekļa, un tas nav tas, ko jūs vēlaties.

Ja piedurknes nestiprinās aiz sēkliniekiem, mēs iesakām uzmavas iekšpusē un uz dzimumlocekļa ievietot talka pulveri, lai atvieglotu novietošanu un palīdzētu uzmavai palikt nekustīgākai.

Uzmavas vai pagarinātāji, kas piestiprinās aiz sēkliniekiem, vienmēr jānovieto ar lubrikantu uz ūdens bāzes palīdzību.

Ja iegādājaties savu piedurkni vai pagarinātāju, lai nodarbotos ar anālo seksu, vai domājat, ka tāda iespēja pastāv, iesakām izmantot speciālu anālo lubrikantu uz ūdens bāzes, ko var izmantot arī izstrādājuma ievietošanai.
€35,00

SKU: 0002293

Details

Ja esat viens no tiem cilvēkiem, kas mīl vai vienkārši interesējas par dubulto iekļūšanu, un jūsu partnerim ir erekcijas grūtības vai tas "neilgst" tik ilgi, cik vēlaties, vienkārši uzlieciet šo dobo dzimumlocekļa siksnu pāri dzimumloceklim. ļengans, ka viņš būs gatavs apmierināt visus jūsu fetišus! Dildo ir izgatavots no puscietas plastmasas ar reālistisku formu, un siksniņai ir sportiska aizmugure. Tas nav zobu diegs. GALVENĀS IEZĪMES dubultā iespiešanās Doba pagarinātāja siksna regulējama siksna CITAS FUNKCIJAS puscietais dildo ērta siksna Zobu diegs: Nē Zīmols: Seven Creations – 100% diskrēts iepakojums – Piegāde 24 stundu laikā, ja pasūtījums veikts līdz 16:00. Pēc 16:00 Jūsu pasūtījums tiks piegādāts 48 stundu laikā, darba dienu laikā. Pagarinātāja izmēri: 15,2 cm garš. Maksimālais diametrs 4,2 cm. Anālā dildo izmēri: 13 cm garš. 2,5 cm diametrā. Sastāvs: PVC Zīmols: Septiņi radījumi Piedurknes un pagarinātāji var palielināt gan dzimumlocekļa diametru, gan garumu vai abus vienlaikus. Izvēloties savu piedurkni vai pagarinātāju, iesakām izvēlēties tādu, kura īpašības ļauj to piestiprināt aiz sēkliniekiem vai jostasvietā. Parasti seksa laikā piedurknes, kas nestiprinās aiz sēkliniekiem vai jostasvietā, mēdz atdalīties no dzimumlocekļa, un tas nav tas, ko jūs vēlaties. Ja piedurknes nestiprinās aiz sēkliniekiem, mēs iesakām uzmavas iekšpusē un uz dzimumlocekļa ievietot talka pulveri, lai atvieglotu novietošanu un palīdzētu uzmavai palikt nekustīgākai. Uzmavas vai pagarinātāji, kas piestiprinās aiz sēkliniekiem, vienmēr jānovieto ar lubrikantu uz ūdens bāzes palīdzību. Ja iegādājaties savu piedurkni vai pagarinātāju, lai nodarbotos ar anālo seksu, vai domājat, ka tāda iespēja pastāv, iesakām izmantot speciālu anālo lubrikantu uz ūdens bāzes, ko var izmantot arī izstrādājuma ievietošanai.

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas

Nopirkt dažādus dildo, Protēzes/ Strap On, Vibratori, https://www.kupidonsplus.lv/lv/strap-on.html lēti Rīgā bezmaksas piegāde Omniva