Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • SWEET SMILE MINI WAND SWEET SMILE MINI WAND
  • SWEET SMILE MINI WAND SWEET SMILE MINI WAND
  • SWEET SMILE MINI WAND SWEET SMILE MINI WAND
  • SWEET SMILE MINI WAND SWEET SMILE MINI WAND
  • SWEET SMILE MINI WAND SWEET SMILE MINI WAND

SWEET SMILE MINI WAND

Īss apraksts

Mazais varenais karstiem baudas mirkļiem!
Maza, ērti lietojama masāžas nūjiņa ar nedaudz elastīgu masāžas galviņu visa ķermeņa masāžām un uz vietas stimulēšanai. 16 vibrācijas režīmi sniedz daudzveidīgu baudījumu, un tos var viegli vadīt ar pogu uz rotaļlietas. Pateicoties gudrajai atmiņas funkcijai, vibrators atceras pēdējo vibrācijas režīmu, kas tika izmantots pirms tā izslēgšanas, un tiek ieslēgts šajā vibrācijas režīmā, kad tas atkal tiek ieslēgts. Šis mazais, bet jaudīgais vibrators ir pārklāts ar mīkstu pieskārienu tekstūru, kas lieliski jūtas pret ādu baudas un spēles laikā. To var ievietot arī jebkurā rokassomiņā, kas padara to lieliski piemērotu ceļojumiem un ceļā. To var uzlādēt, izmantojot komplektācijā iekļauto USB kabeli.

Pilns garums 10,9 cm, masāžas galviņa Ø 4 cm. 105 g. Silikons, PU.

Regulārā cena: €39,95

Speciāla cena: €27,97

SKU: 0004268

Details

Mazais varenais karstiem baudas mirkļiem! Maza, ērti lietojama masāžas nūjiņa ar nedaudz elastīgu masāžas galviņu visa ķermeņa masāžām un uz vietas stimulēšanai. 16 vibrācijas režīmi sniedz daudzveidīgu baudījumu, un tos var viegli vadīt ar pogu uz rotaļlietas. Pateicoties gudrajai atmiņas funkcijai, vibrators atceras pēdējo vibrācijas režīmu, kas tika izmantots pirms tā izslēgšanas, un tiek ieslēgts šajā vibrācijas režīmā, kad tas atkal tiek ieslēgts. Šis mazais, bet jaudīgais vibrators ir pārklāts ar mīkstu pieskārienu tekstūru, kas lieliski jūtas pret ādu baudas un spēles laikā. To var ievietot arī jebkurā rokassomiņā, kas padara to lieliski piemērotu ceļojumiem un ceļā. To var uzlādēt, izmantojot komplektācijā iekļauto USB kabeli. Pilns garums 10,9 cm, masāžas galviņa Ø 4 cm. 105 g. Silikons, PU.

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs Smile
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas

Nopirkt dažādus dildo, Jaunumi, Vibratori, https://www.kupidonsplus.lv/lv/jaunumi.html lēti Rīgā bezmaksas piegāde Omniva