Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Uzmava ar ūsiņām "Seduction Sleeve Clear" , caurspīdīga Uzmava ar ūsiņām "Seduction Sleeve Clear" , caurspīdīga
  • Uzmava ar ūsiņām "Seduction Sleeve Clear" , caurspīdīga Uzmava ar ūsiņām "Seduction Sleeve Clear" , caurspīdīga

Uzmava ar ūsiņām "Seduction Sleeve Clear" , caurspīdīga

Īss apraksts

Seduction Sleeve Clear ir paredzēts, lai uzlabotu dzimumakta sajūtas. Garie, mīkstie muguriņas, kas ir izkaisītas ar sprauslas virsmu, stimulējoši iedarbojas uz maksts iekšējām sieniņām, sagādājot partnerim papildu prieku. Šim seksa aksesuāram ir arī pagarinošs efekts – cieši satverot fallu, uzgalis aiztur priekšlaicīgu ejakulāciju.
Uzgalis ir izgatavots no elastīgas termoplastiskas gumijas. Šis materiāls ātri uzņem ķermeņa temperatūru, kas padara rotaļlietas lietošanu ērtāku. Lai samazinātu berzi, piederumu varat apstrādāt ar lubrikantu uz ūdens vai silikona bāzes. Lai attīrītu sprauslu no taukiem un citiem piesārņotājiem, pēc lietošanas nomazgājiet to ar siltu ūdeni un ziepēm vai izmantojiet speciālus tīrīšanas līdzekļus un šampūnus.
Izbaudiet jaunu intimitātes pieredzi ar Seduction Sleeve Clear. Paplašiniet savu prieku un sniedziet savam partnerim daudz patīkamu iespaidu. Ar šo piederumu jūs varat ātri sasniegt spilgtu, eksplozīvu kulmināciju, kas dažādos jūsu intīmo dzīvi.

Diametrs: Universāls

Materiāls: TPR (termoplastiska gumija)
Garums, cm: 11
Vibrācija: nē
Krāsa: caurspīdīga

Regulārā cena: €7,50

Speciāla cena: €3,75

SKU: 0002818

Details

Seduction Sleeve Clear ir paredzēts, lai uzlabotu dzimumakta sajūtas. Garie, mīkstie muguriņas, kas ir izkaisītas ar sprauslas virsmu, stimulējoši iedarbojas uz maksts iekšējām sieniņām, sagādājot partnerim papildu prieku. Šim seksa aksesuāram ir arī pagarinošs efekts – cieši satverot fallu, uzgalis aiztur priekšlaicīgu ejakulāciju. Uzgalis ir izgatavots no elastīgas termoplastiskas gumijas. Šis materiāls ātri uzņem ķermeņa temperatūru, kas padara rotaļlietas lietošanu ērtāku. Lai samazinātu berzi, piederumu varat apstrādāt ar lubrikantu uz ūdens vai silikona bāzes. Lai attīrītu sprauslu no taukiem un citiem piesārņotājiem, pēc lietošanas nomazgājiet to ar siltu ūdeni un ziepēm vai izmantojiet speciālus tīrīšanas līdzekļus un šampūnus. Izbaudiet jaunu intimitātes pieredzi ar Seduction Sleeve Clear. Paplašiniet savu prieku un sniedziet savam partnerim daudz patīkamu iespaidu. Ar šo piederumu jūs varat ātri sasniegt spilgtu, eksplozīvu kulmināciju, kas dažādos jūsu intīmo dzīvi. Diametrs: Universāls Materiāls: TPR (termoplastiska gumija) Garums, cm: 11 Vibrācija: nē Krāsa: caurspīdīga

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs ToyJoy
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas

Nopirkt dažādus dildo, Uzmavas, Erotiskās uzmavas, https://www.kupidonsplus.lv/lv/uzmavas.html lēti Rīgā bezmaksas piegāde Omniva