Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Vaginālā bumbiņa KEY Stella I Single Kegel Ball Set Vaginālā bumbiņa KEY Stella I Single Kegel Ball Set
  • Vaginālā bumbiņa KEY Stella I Single Kegel Ball Set Vaginālā bumbiņa KEY Stella I Single Kegel Ball Set
  • Vaginālā bumbiņa KEY Stella I Single Kegel Ball Set Vaginālā bumbiņa KEY Stella I Single Kegel Ball Set
  • Vaginālā bumbiņa KEY Stella I Single Kegel Ball Set Vaginālā bumbiņa KEY Stella I Single Kegel Ball Set

Vaginālā bumbiņa KEY Stella I Single Kegel Ball Set

Īss apraksts

Šajā komplektā ir divas atsevišķas rozā maksts bumbiņas ar svaru 30g un 40g, kā arī silikona cilpa. Cilpa droši nofiksē bumbu un palīdz vieglāk un ērtāk izņemt seksa rotaļlietu. Izgatavots no hipoalerģiska silikona.
Rozā maksts bumbiņas sniedz savam īpašniekam neticamu baudu. Katra kustība ķermenī reaģē ar patīkamu sajūtu. Šāda veida maksts masāža ļauj stiprināt maksts muskuļus. Labāk ir sākt trenēties ar bumbu ar mazāku svaru: mēģiniet turēt bumbu tikai ar maksts muskuļiem. Pēc šī vingrinājuma apguves jūs varat pāriet uz smagāku bumbu.
Veicot mājas darbus, izmantojiet Stella I rozā balonus. Veicot maksts sienas treniņus, jūs varēsiet atklāt savas jutekliskuma šķautnes, nenovēršot uzmanību no ikdienas aktivitātēm. Smaguma centra nobīdes dēļ tiek panākts gaismas vibrācijas efekts. Tas palīdz atslābināt maksts sienas un sagatavot tās gaišai mīlestības naktij ar partneri.
Lai atvieglotu ierīces ievietošanu un izņemšanu, izvēlieties lubrikantu uz ūdens bāzes. Pēc lietošanas ir svarīgi neaizmirst notīrīt virsmu no tauku atlikumiem un citiem piesārņotājiem ar siltu ūdeni un antibakteriālām ziepēm.

Materiāls: Silikons
Diametrs, cm: 3,75
Ūdensizturīgs: jā
Vibrācija: nē
Rozā krāsa

Regulārā cena: €36,99

Speciāla cena: €20,34

SKU: 3802021

Details

Šajā komplektā ir divas atsevišķas rozā maksts bumbiņas ar svaru 30g un 40g, kā arī silikona cilpa. Cilpa droši nofiksē bumbu un palīdz vieglāk un ērtāk izņemt seksa rotaļlietu. Izgatavots no hipoalerģiska silikona. Rozā maksts bumbiņas sniedz savam īpašniekam neticamu baudu. Katra kustība ķermenī reaģē ar patīkamu sajūtu. Šāda veida maksts masāža ļauj stiprināt maksts muskuļus. Labāk ir sākt trenēties ar bumbu ar mazāku svaru: mēģiniet turēt bumbu tikai ar maksts muskuļiem. Pēc šī vingrinājuma apguves jūs varat pāriet uz smagāku bumbu. Veicot mājas darbus, izmantojiet Stella I rozā balonus. Veicot maksts sienas treniņus, jūs varēsiet atklāt savas jutekliskuma šķautnes, nenovēršot uzmanību no ikdienas aktivitātēm. Smaguma centra nobīdes dēļ tiek panākts gaismas vibrācijas efekts. Tas palīdz atslābināt maksts sienas un sagatavot tās gaišai mīlestības naktij ar partneri. Lai atvieglotu ierīces ievietošanu un izņemšanu, izvēlieties lubrikantu uz ūdens bāzes. Pēc lietošanas ir svarīgi neaizmirst notīrīt virsmu no tauku atlikumiem un citiem piesārņotājiem ar siltu ūdeni un antibakteriālām ziepēm. Materiāls: Silikons Diametrs, cm: 3,75 Ūdensizturīgs: jā Vibrācija: nē Rozā krāsa

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas

Nopirkt dažādus dildo, Vaginālās, Bumbiņas, https://www.kupidonsplus.lv/lv/vagin.html lēti Rīgā bezmaksas piegāde Omniva