Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Vaginālās bumbas Graduated Orgasm Balls, rozā Vaginālās bumbas Graduated Orgasm Balls, rozā
  • Vaginālās bumbas Graduated Orgasm Balls, rozā Vaginālās bumbas Graduated Orgasm Balls, rozā

Vaginālās bumbas Graduated Orgasm Balls, rozā

Īss apraksts

Vaginālās caurspīdīgi rozā Graduated Orgasm Balls no amerikāņu ražotāja California Exotic Novelties ir paredzētas jutekliskai dzemdes sieniņu masāžai. Piederums ir izgatavots no plastmasas, nav toksisks un drošs veselībai. 3 viena ar otru savienotas bumbiņas ir aprīkotas ar cilpu ērtai izvilkšanai. Bumbām ir dažādi diametri: 3,3 cm, 2,5 cm, 1,8 cm.
Lēnām iegremdējot bumbiņas dzemdē no mazākās līdz lielākajai, jūs sajutīsiet neticami saldu sajūtu. Pilnuma sajūtu nomainīs pieaugoša vēlme, un maksts muskuļi saruks no mikrovibrācijas.
Ļaujiet sev izbaudīt baudu, kas paslēpta no citu acīm, sajūtot, ka dzemdē rit smagas bumbas. Ar katru kustību ķermenis atbildēs ar maigu bumbiņu pulsāciju, kas rodas, pateicoties smagajiem metāla zirnīšiem zem ierīces apvalka.
Vaginālās bumbas Graduated Orgasm Balls ir ne tikai aksesuārs seksuāla apmierinājuma gūšanai. Šī seksa rotaļlieta ļauj trenēt maksts muskuļus, padarot tos atkal elastīgus.
Lai atvieglotu ievietošanu, piederums jāapstrādā ar lubrikantu uz ūdens, silikona vai eļļas bāzes, ko var viegli noņemt ar siltu ziepjūdeni.

Materiāls: ABS plastmasa
Diametrs, cm: 3.3
Ūdensizturīgs: jā
Vibrācija: nē
Rozā krāsa

Regulārā cena: €22,05

Speciāla cena: €3,30

SKU: 3112124

Details

Vaginālās caurspīdīgi rozā Graduated Orgasm Balls no amerikāņu ražotāja California Exotic Novelties ir paredzētas jutekliskai dzemdes sieniņu masāžai. Piederums ir izgatavots no plastmasas, nav toksisks un drošs veselībai. 3 viena ar otru savienotas bumbiņas ir aprīkotas ar cilpu ērtai izvilkšanai. Bumbām ir dažādi diametri: 3,3 cm, 2,5 cm, 1,8 cm. Lēnām iegremdējot bumbiņas dzemdē no mazākās līdz lielākajai, jūs sajutīsiet neticami saldu sajūtu. Pilnuma sajūtu nomainīs pieaugoša vēlme, un maksts muskuļi saruks no mikrovibrācijas. Ļaujiet sev izbaudīt baudu, kas paslēpta no citu acīm, sajūtot, ka dzemdē rit smagas bumbas. Ar katru kustību ķermenis atbildēs ar maigu bumbiņu pulsāciju, kas rodas, pateicoties smagajiem metāla zirnīšiem zem ierīces apvalka. Vaginālās bumbas Graduated Orgasm Balls ir ne tikai aksesuārs seksuāla apmierinājuma gūšanai. Šī seksa rotaļlieta ļauj trenēt maksts muskuļus, padarot tos atkal elastīgus. Lai atvieglotu ievietošanu, piederums jāapstrādā ar lubrikantu uz ūdens, silikona vai eļļas bāzes, ko var viegli noņemt ar siltu ziepjūdeni. Materiāls: ABS plastmasa Diametrs, cm: 3.3 Ūdensizturīgs: jā Vibrācija: nē Rozā krāsa

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas

Nopirkt dažādus dildo, Vaginālās, Bumbiņas, https://www.kupidonsplus.lv/lv/vagin.html lēti Rīgā bezmaksas piegāde Omniva