Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Vaginālas bumbiņas Funky Love Balls Pink, rozā Vaginālas bumbiņas Funky Love Balls Pink, rozā
  • Vaginālas bumbiņas Funky Love Balls Pink, rozā Vaginālas bumbiņas Funky Love Balls Pink, rozā

Vaginālas bumbiņas Funky Love Balls Pink, rozā

Īss apraksts

Pink Funky Love Balls tiek izmantotas, lai stimulētu vagīnas darbību, trenētu un stiprinātu tās iekšējās sienas. Divas bumbiņas ar diametru 40 mm ir sasietas kopā ar neilona diegu un aprīkotas ar cilpu ērtai noņemšanai. Bumbiņas ir izgatavotas no praktiskas un izturīgas plastmasas un tām ir mīksta samtaina virsma. Šis piederums ir saderīgs ar lubrikantiem uz ūdens bāzes un silikona bāzes.
Regulāra vaginālas bumbiņu lietošana ļauj sievietei uzturēt iegurņa muskuļus labā formā, stiprināt vagīnas iekšējās sienas, tādējādi padarot to elastīgu. Šīs rotaļlietas izmantošanas efekts būs pamanāms gandrīz uzreiz.
Ļaujiet sev atgūt agrāko vagīnas muskuļu elastību, vienlaikus gūstot neaizmirstamu baudu! Sajūtiet sevī augošu vēlmi, lēnām ievedot dzemdē vienu, pēc tam otru bumbu. Izpētiet savu jutekliskumu ar Funky Love Balls Pink.
Neaizmirstiet pēc katras lietošanas piederumu apstrādāt ar īpašu Rotaļlietu tīrīšanas līdzekli vai mazgāt to siltā ūdenī ar antibakteriālām ziepēm. Tas padarīs bumbiņu lietošanu higiēnisku un pagarinās seksa rotaļlietas kalpošanas laiku.

Regulārā cena: €15,00

Speciāla cena: €2,25

SKU: 0000825

Details

Pink Funky Love Balls tiek izmantotas, lai stimulētu vagīnas darbību, trenētu un stiprinātu tās iekšējās sienas. Divas bumbiņas ar diametru 40 mm ir sasietas kopā ar neilona diegu un aprīkotas ar cilpu ērtai noņemšanai. Bumbiņas ir izgatavotas no praktiskas un izturīgas plastmasas un tām ir mīksta samtaina virsma. Šis piederums ir saderīgs ar lubrikantiem uz ūdens bāzes un silikona bāzes. Regulāra vaginālas bumbiņu lietošana ļauj sievietei uzturēt iegurņa muskuļus labā formā, stiprināt vagīnas iekšējās sienas, tādējādi padarot to elastīgu. Šīs rotaļlietas izmantošanas efekts būs pamanāms gandrīz uzreiz. Ļaujiet sev atgūt agrāko vagīnas muskuļu elastību, vienlaikus gūstot neaizmirstamu baudu! Sajūtiet sevī augošu vēlmi, lēnām ievedot dzemdē vienu, pēc tam otru bumbu. Izpētiet savu jutekliskumu ar Funky Love Balls Pink. Neaizmirstiet pēc katras lietošanas piederumu apstrādāt ar īpašu Rotaļlietu tīrīšanas līdzekli vai mazgāt to siltā ūdenī ar antibakteriālām ziepēm. Tas padarīs bumbiņu lietošanu higiēnisku un pagarinās seksa rotaļlietas kalpošanas laiku.

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas

Nopirkt dažādus dildo, Vaginālās, Bumbiņas, https://www.kupidonsplus.lv/lv/vagin.html lēti Rīgā bezmaksas piegāde Omniva