Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Vakuuma pumpis "Handsome Up Penis Pump With Extensions" Vakuuma pumpis "Handsome Up Penis Pump With Extensions"
  • Vakuuma pumpis "Handsome Up Penis Pump With Extensions" Vakuuma pumpis "Handsome Up Penis Pump With Extensions"

Vakuuma pumpis "Handsome Up Penis Pump With Extensions"

Īss apraksts

Handsome Up Penis Pump, kas ir starptautiski patentēta ierīce dzimumlocekļa nostiprināšanai, izmantojot fizioloģiskus principus.
Handsome Up Pump izstrādāts pēc gadu ilgas izpētes un testēšanas, un kopš tā ieviešanas medicīnas aprindās atzinība ir bijusi maigi izsakoties aizraujoša. Daudzi uzskata, ka dzimumlocekļa sūknis un jo īpaši Handsome Up Pump ir drošākais un efektīvākais veids, kā atrisināt seksuālās spējas un dzimumlocekļa izmēra problēmas.

Regulārā cena: €34,15

Speciāla cena: €6,83

SKU: 3482059

Details

Handsome Up Penis Pump, kas ir starptautiski patentēta ierīce dzimumlocekļa nostiprināšanai, izmantojot fizioloģiskus principus. Handsome Up Pump izstrādāts pēc gadu ilgas izpētes un testēšanas, un kopš tā ieviešanas medicīnas aprindās atzinība ir bijusi maigi izsakoties aizraujoša. Daudzi uzskata, ka dzimumlocekļa sūknis un jo īpaši Handsome Up Pump ir drošākais un efektīvākais veids, kā atrisināt seksuālās spējas un dzimumlocekļa izmēra problēmas.

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas

Nopirkt dažādus dildo, Viriešu, Vakuuma Pumpji, https://www.kupidonsplus.lv/lv/vakuma-pumpji-virieshu.html lēti Rīgā bezmaksas piegāde Omniva