Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Veidņu pennis dizains ceptām olām Veidņu pennis dizains ceptām olām

Veidņu pennis dizains ceptām olām

Īss apraksts

Pagatavojiet kaut ko smieklīgu un pārsteidziet saviem draugiem vai pārim ar šo olu cepšanas veidni ar penni dizainu.

Piešķiriet savām olām formu, kas pacels vairāk nekā uzacis! Vienkārši ievietojiet pannā, ieplaisājiet olas un gatavojiet kā parasti, un voila! Skaistas formas kinky virtuve!

Veidņu pennis dizains ceptām olām
Materiāls: Dzelzs
Spensers un Fletvuds ir radījuši un pārdod jautras, ēdamas un jaunas dāvanas kopš 1986. gada, izstrādājot daudzus produktus gan galvenajos, gan pieaugušo tirgos. Izmantojot tikai labākās sastāvdaļas (mūsu produkti patiešām ir garšīgi) un kvalitatīvus materiālus no pieredzējušiem piegādātājiem, lai ražotu brīnišķīgas dāvanas, un ir saņēmuši daudzas balvas par finanšu pārvaldību, eksporta sasniegumiem un dizainu, tostarp Giftware Associations Gada dāvana.

Regulārā cena: €5,00

Speciāla cena: €4,30

SKU: 0001272

Details

Pagatavojiet kaut ko smieklīgu un pārsteidziet saviem draugiem vai pārim ar šo olu cepšanas veidni ar penni dizainu. Piešķiriet savām olām formu, kas pacels vairāk nekā uzacis! Vienkārši ievietojiet pannā, ieplaisājiet olas un gatavojiet kā parasti, un voila! Skaistas formas kinky virtuve! Veidņu pennis dizains ceptām olām Materiāls: Dzelzs Spensers un Fletvuds ir radījuši un pārdod jautras, ēdamas un jaunas dāvanas kopš 1986. gada, izstrādājot daudzus produktus gan galvenajos, gan pieaugušo tirgos. Izmantojot tikai labākās sastāvdaļas (mūsu produkti patiešām ir garšīgi) un kvalitatīvus materiālus no pieredzējušiem piegādātājiem, lai ražotu brīnišķīgas dāvanas, un ir saņēmuši daudzas balvas par finanšu pārvaldību, eksporta sasniegumiem un dizainu, tostarp Giftware Associations Gada dāvana.

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas