Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • VerSpanken — vīriešu masturbators VerSpanken — vīriešu masturbators

VerSpanken — vīriešu masturbators

Īss apraksts

Jauna, sensacionāla masturbācijas sistēma vīriešiem. Tas ļauj pielāgot ieliktni, kurā ievietojam biedru, personiskajām vēlmēm.Tam ir iespēja izvēlēties temperatūru, cietību un virsmu, ko jūsu elements stimulē (gluds Gluds, ar bedrainiem izvirzījumiem vai ar viļņainām krokām) atkarībā no modeļa versijas, un katrs ir pieejams putu versijā (mīkstāks, iekļauts) un ūdens ( grūtāk). bet rada lielāku spiedienu uz dzimumlocekli, iespējams iegādāties personīgi).Kopumā masturbatoram ir sešas dažādas ievietošanas iespējas!Pretēji lielākajai daļai šāda veida piederumu, šeit ir iespēja mainīt ieliktņus, kā arī - kas ir īsta revolūcija - to temperatūru. Kārtridžus var atdzesēt zem auksta ūdens vai ledusskapī. Viņš tos var sildīt karstā ūdenī vai mikroviļņu krāsnī, līdz tiek sasniegta vēlamā temperatūra. Viegla atvēršana nodrošina produkta tīrību.Pateicoties modeļa izmēram un daudzpusībai, ir iespējamas daudzas lietošanas tehnikas – tradicionālās kustības augšup un lejup, griešanās, virpošana, kustības uz sāniem, berzes.Specifikācija:

Nesatur ftalātus, lateksu, svinu un smagos metālus.

Viegli tīrāms.

Izmēri aptuveni 23x10 cm

Putu versija (mīkstāka) komplektā ar masturbatoru, Ūdens versija (stingrāka) jāiegādājas atsevišķi.

Regulārā cena: €75,00

Speciāla cena: €15,00

SKU: 3742223

Details

Jauna, sensacionāla masturbācijas sistēma vīriešiem. Tas ļauj pielāgot ieliktni, kurā ievietojam biedru, personiskajām vēlmēm. Tam ir iespēja izvēlēties temperatūru, cietību un virsmu, ko jūsu elements stimulē (gluds Gluds, ar bedrainiem izvirzījumiem vai ar viļņainām krokām) atkarībā no modeļa versijas, un katrs ir pieejams putu versijā (mīkstāks, iekļauts) un ūdens ( grūtāk). bet rada lielāku spiedienu uz dzimumlocekli, iespējams iegādāties personīgi). Kopumā masturbatoram ir sešas dažādas ievietošanas iespējas! Pretēji lielākajai daļai šāda veida piederumu, šeit ir iespēja mainīt ieliktņus, kā arī - kas ir īsta revolūcija - to temperatūru. Kārtridžus var atdzesēt zem auksta ūdens vai ledusskapī. Viņš tos var sildīt karstā ūdenī vai mikroviļņu krāsnī, līdz tiek sasniegta vēlamā temperatūra. Viegla atvēršana nodrošina produkta tīrību. Pateicoties modeļa izmēram un daudzpusībai, ir iespējamas daudzas lietošanas tehnikas – tradicionālās kustības augšup un lejup, griešanās, virpošana, kustības uz sāniem, berzes. Specifikācija: Nesatur ftalātus, lateksu, svinu un smagos metālus. Viegli tīrāms. Izmēri aptuveni 23x10 cm Putu versija (mīkstāka) komplektā ar masturbatoru, Ūdens versija (stingrāka) jāiegādājas atsevišķi.

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas

Nopirkt dažādus dildo, Atlaides, Vibratori, https://www.kupidonsplus.lv/lv/atlaides-vibro.html lēti Rīgā bezmaksas piegāde Omniva