Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Vibrators dubultais XCEL DOUBLE PENETRATING, zila krāsā Vibrators dubultais XCEL DOUBLE PENETRATING, zila krāsā

Vibrators dubultais XCEL DOUBLE PENETRATING, zila krāsā

Īss apraksts

Seksuālā revolūcija, kas pagājušā gadsimta beigās pārņēma gandrīz visu pasauli, pilnībā lauza stereotipus par seksu. Un, ja agrāk kaislīga sieviete, kas zināja, kā iepriecināt gan sevi, gan vīrieti, labākajā gadījumā varēja iegūt slavu sabiedrībā kā libertīna, šodien atklātas sieviešu fantāzijas, gluži pretēji, tiek uzskatītas par pieredzējuša un vēlama mīļākā rādītāju.
Viena no fantāzijām, ko tūkstošiem sieviešu sapņotu realizēt, ir sekss ar diviem vīriešiem. Bet diemžēl ne katra sieviete var lepoties ar šādu eksperimentu. Galu galā maz ticams, ka kāds no partneriem pacietīs to, ka cits vīrietis ieņem viņa sievieti un pat viņa acu priekšā.
Neliedz sev prieku un slepenas vēlmes piepildījumu!
Galu galā Xcel Double Penetrating Vibrator ir tikai "burvju nūjiņa", kas piepildīs sievietes vēlmi pēc dubultas iespiešanās.
Blīvs materiāls, patīkamais garums un anālās-vaginālās stimulācijas klātbūtne ļauj šai erotiskajai rotaļlietai sniegt tās īpašniekam tik vētrainu sajūtu klāstu, kādu pat pieredzējuši mačo diez vai spēs sniegt patiesībā. Tāpēc Xcel Double Penetrating Vibrator bieži kļūst par iecienītu rotaļlietu temperamentīgām sievietēm, kuras nevar šķirties no vibratora pat ejot vannā, jo šis produkts ir ūdensizturīgs.

Materiāls: PVC (polivinilhlorīds)
Garums, cm: 22,9
Diametrs, cm: 2.3
Ūdensizturīgs: jā
Papildu stimulācija: Anālā-vaginālā
Krāsa: zila
Barošana: 2 AA baterijas (nav iekļautas)
Iepakojuma izmēri (LxWxH): 5/16/36
Svars: 0,32 kg

Regulārā cena: €41,25

Speciāla cena: €8,25

SKU: 3452004

Details

Seksuālā revolūcija, kas pagājušā gadsimta beigās pārņēma gandrīz visu pasauli, pilnībā lauza stereotipus par seksu. Un, ja agrāk kaislīga sieviete, kas zināja, kā iepriecināt gan sevi, gan vīrieti, labākajā gadījumā varēja iegūt slavu sabiedrībā kā libertīna, šodien atklātas sieviešu fantāzijas, gluži pretēji, tiek uzskatītas par pieredzējuša un vēlama mīļākā rādītāju. Viena no fantāzijām, ko tūkstošiem sieviešu sapņotu realizēt, ir sekss ar diviem vīriešiem. Bet diemžēl ne katra sieviete var lepoties ar šādu eksperimentu. Galu galā maz ticams, ka kāds no partneriem pacietīs to, ka cits vīrietis ieņem viņa sievieti un pat viņa acu priekšā. Neliedz sev prieku un slepenas vēlmes piepildījumu! Galu galā Xcel Double Penetrating Vibrator ir tikai "burvju nūjiņa", kas piepildīs sievietes vēlmi pēc dubultas iespiešanās. Blīvs materiāls, patīkamais garums un anālās-vaginālās stimulācijas klātbūtne ļauj šai erotiskajai rotaļlietai sniegt tās īpašniekam tik vētrainu sajūtu klāstu, kādu pat pieredzējuši mačo diez vai spēs sniegt patiesībā. Tāpēc Xcel Double Penetrating Vibrator bieži kļūst par iecienītu rotaļlietu temperamentīgām sievietēm, kuras nevar šķirties no vibratora pat ejot vannā, jo šis produkts ir ūdensizturīgs. Materiāls: PVC (polivinilhlorīds) Garums, cm: 22,9 Diametrs, cm: 2.3 Ūdensizturīgs: jā Papildu stimulācija: Anālā-vaginālā Krāsa: zila Barošana: 2 AA baterijas (nav iekļautas) Iepakojuma izmēri (LxWxH): 5/16/36 Svars: 0,32 kg

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa Zils
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas

Nopirkt dažādus dildo, Dubultie, Vibratori speciālie, https://www.kupidonsplus.lv/lv/vibratori-dubultie.html lēti Rīgā bezmaksas piegāde Omniva