Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Vibrators "G Vibe Therapy Samsara" Vibrators "G Vibe Therapy Samsara"
  • Vibrators "G Vibe Therapy Samsara" Vibrators "G Vibe Therapy Samsara"

Vibrators "G Vibe Therapy Samsara"

Īss apraksts

Vibe Therapy Samsara vibrators ar ļoti kairinošām lamelēm uz virsmas intensīvākai stimulācijai un nedaudz izliektu galu vieglākai G punkta stimulēšanai. Samsara ūdensizturīgais vibrators noņem visus jūsu stresus, pateicoties tā terapeitiskajām vibrācijām, kas ir paredzētas, lai palielinātu baudas intensitāti, ko varat regulēt, kā vēlaties. Vienkārša darbība ar divām pogām, pirmā ieslēgšanai un izslēgšanai un otra izvēlei starp trim vibrācijas intensitātes līmeņiem un četrām vibrācijas programmām, kas samazina vibrācijas pretestību un tādējādi saglabā vibrācijas stimulējošās spējas ilgākai lietošanai. Samsara ir izgatavota no 100% medicīniskā silikona, kas ir hipoalerģisks un ergonomiski izstrādāts, lai tas lieliski iegultos rokā, lai jūs varētu koncentrēties tikai uz prieku, ko tā jums sniegs. Vibrators ir ūdensizturīgs un ļauj to izmantot vannā vai dušā. Tā izgaismotās pogas ļauj baudīt šo brīnišķīgo rotaļlietu pat pilnīgā tumsā. Šim ļoti klusajam, bet jaudīgajam vibratoram ir 7 vibrācijas līmeņi (3 līmeņi vienmērīgi, 4 pulsācijas ar dažādu mainīgu intensitāti).

Nepieciešamas 2xAA baterijas (baterijas nav iekļautas)

Izmēri: kopējais garums 23,5 cm, garums bez vadības 16,5, diametrs 3 - 4 cm

Materiāls: 100% medicīniskais silikons + ABS (kontroles daļa)
€86,25

SKU: 3632016

Details

Vibe Therapy Samsara vibrators ar ļoti kairinošām lamelēm uz virsmas intensīvākai stimulācijai un nedaudz izliektu galu vieglākai G punkta stimulēšanai. Samsara ūdensizturīgais vibrators noņem visus jūsu stresus, pateicoties tā terapeitiskajām vibrācijām, kas ir paredzētas, lai palielinātu baudas intensitāti, ko varat regulēt, kā vēlaties. Vienkārša darbība ar divām pogām, pirmā ieslēgšanai un izslēgšanai un otra izvēlei starp trim vibrācijas intensitātes līmeņiem un četrām vibrācijas programmām, kas samazina vibrācijas pretestību un tādējādi saglabā vibrācijas stimulējošās spējas ilgākai lietošanai. Samsara ir izgatavota no 100% medicīniskā silikona, kas ir hipoalerģisks un ergonomiski izstrādāts, lai tas lieliski iegultos rokā, lai jūs varētu koncentrēties tikai uz prieku, ko tā jums sniegs. Vibrators ir ūdensizturīgs un ļauj to izmantot vannā vai dušā. Tā izgaismotās pogas ļauj baudīt šo brīnišķīgo rotaļlietu pat pilnīgā tumsā. Šim ļoti klusajam, bet jaudīgajam vibratoram ir 7 vibrācijas līmeņi (3 līmeņi vienmērīgi, 4 pulsācijas ar dažādu mainīgu intensitāti). Nepieciešamas 2xAA baterijas (baterijas nav iekļautas) Izmēri: kopējais garums 23,5 cm, garums bez vadības 16,5, diametrs 3 - 4 cm Materiāls: 100% medicīniskais silikons + ABS (kontroles daļa)

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs Vibe Therapy
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas

Nopirkt dažādus dildo, G-punkta vibratori, Vibratori speciālie, https://www.kupidonsplus.lv/lv/g-punkta-vibratori.html lēti Rīgā bezmaksas piegāde Omniva