Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Vibrators "Silvia Saint Black Jewel" Vibrators "Silvia Saint Black Jewel"
  • Vibrators "Silvia Saint Black Jewel" Vibrators "Silvia Saint Black Jewel"

Vibrators "Silvia Saint Black Jewel"

Īss apraksts

Garums, cm: 17
Diametrs, cm: 2,5
Ūdensizturīgs: jā
Vibrācija: jā
Melna krāsa

Oho, ļoti foršas lietas! Silvia Saint Black Jewel vibrācijas masētāja galva ir piepildīta ar īpašām pērļu bumbiņām, kas ievērojami uzlabo radīto efektu. Stimulēšana ar viņu palīdzību kļūst daudz efektīvāka. Turklāt vibrators izskatās lieliski, un tam ir arī lieliska apdare. Caurspīdīgais gēla materiāls ir patīkams taustei un izturīgs pret stresu. Ierīce ir aprīkota ar jaudīgu vibrācijas mehānismu ar 3 vibrācijas līmeņiem, kas ļauj eksperimentēt ar savu jutību. Vārpstas forma kopumā atdarina erektu vīrieša dzimumlocekli, īpašie izvirzījumi imitē vēnas un dzīslas uz dzimumlocekļa virsmas un darbojas kā papildu stimulācijas elementi.
€26,25

SKU: 3422030

Details

Garums, cm: 17 Diametrs, cm: 2,5 Ūdensizturīgs: jā Vibrācija: jā Melna krāsa Oho, ļoti foršas lietas! Silvia Saint Black Jewel vibrācijas masētāja galva ir piepildīta ar īpašām pērļu bumbiņām, kas ievērojami uzlabo radīto efektu. Stimulēšana ar viņu palīdzību kļūst daudz efektīvāka. Turklāt vibrators izskatās lieliski, un tam ir arī lieliska apdare. Caurspīdīgais gēla materiāls ir patīkams taustei un izturīgs pret stresu. Ierīce ir aprīkota ar jaudīgu vibrācijas mehānismu ar 3 vibrācijas līmeņiem, kas ļauj eksperimentēt ar savu jutību. Vārpstas forma kopumā atdarina erektu vīrieša dzimumlocekli, īpašie izvirzījumi imitē vēnas un dzīslas uz dzimumlocekļa virsmas un darbojas kā papildu stimulācijas elementi.

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs You2Toys
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas

Nopirkt dažādus dildo, Ar stimulāciju / ar pērlītēm, Vibratori speciālie, https://www.kupidonsplus.lv/lv/vibratori-ar-stimulatoru.html lēti Rīgā bezmaksas piegāde Omniva