Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Vibrators "Vibe Therapy Dive" Vibrators "Vibe Therapy Dive"
  • Vibrators "Vibe Therapy Dive" Vibrators "Vibe Therapy Dive"

Vibrators "Vibe Therapy Dive"

Īss apraksts

Dive ir skaista dizaina un jaudīgs vibrators, kas izgatavots no augstākās kvalitātes silikona. Tas ir pilns vibrators ar gludām līnijām un izliekumiem. Galam ir unikāls konusveida dizains, kas atrodas tuvu klitoram ar līnijām un izliekumiem, kas radīs pārsteidzošas sajūtas vaginālās spēles laikā.

Dive jaudīgās, taču klusi vibrējošās funkcijas ietver:
3 ātrumi: zems, vidējs un augsts, 1 eskalācija un 3 pulsācijas: vidēja, ātra un daudzveidīga, viss tiek kontrolēts ar spalvu skārienvadītāju ar gaismas gaismu. Dive ir arī 100% ūdensizturīgs dušas terapijai.

Vibe Therapy Dive tiek piegādāts skaistā iepakojumā un ir lieliska dāvana jūsu mīļotajam! Lai iegūtu īpaši slidenas, slapjas sajūtas, vienmēr pievienojiet bagātīgu ūdens bāzes lubrikantu.

Viens no mazākajiem vibratoriem no Vibe Therapy klāsta, Dive Vibe Therapy vibrators ir paredzēts intensīvai stimulācijai. Tā stingrais kāts ir pārklāts ar mīkstu, medicīniskās kvalitātes silikonu, lai nodrošinātu juteklisku un apmierinošu braukšanu.

Specifikācijas

Pilnībā ūdensizturīgs
Klusa, bet spēcīga vibrācija
7 kontrolētas vibrācijas intensitātes programmas
Ļoti izdomas bagāts un ergonomisks dizains
Izgatavots no silikona un ABS plastmasas
Pieskarieties pogām ērtākai lietošanai
Krāsa: rozā
16 cm garš
3 cm diametrā
Informācija par akumulatoru

Bateriju maciņš 2 AAA baterijām. Nav iekļauts.
Vibrācijas programmas

Trīs ātrumi pulsē
Palielinās viens ātrums
Trīs ātrumi vibrē

Regulārā cena: €35,25

Speciāla cena: €7,05

SKU: 3562011

Details

Dive ir skaista dizaina un jaudīgs vibrators, kas izgatavots no augstākās kvalitātes silikona. Tas ir pilns vibrators ar gludām līnijām un izliekumiem. Galam ir unikāls konusveida dizains, kas atrodas tuvu klitoram ar līnijām un izliekumiem, kas radīs pārsteidzošas sajūtas vaginālās spēles laikā. Dive jaudīgās, taču klusi vibrējošās funkcijas ietver: 3 ātrumi: zems, vidējs un augsts, 1 eskalācija un 3 pulsācijas: vidēja, ātra un daudzveidīga, viss tiek kontrolēts ar spalvu skārienvadītāju ar gaismas gaismu. Dive ir arī 100% ūdensizturīgs dušas terapijai. Vibe Therapy Dive tiek piegādāts skaistā iepakojumā un ir lieliska dāvana jūsu mīļotajam! Lai iegūtu īpaši slidenas, slapjas sajūtas, vienmēr pievienojiet bagātīgu ūdens bāzes lubrikantu. Viens no mazākajiem vibratoriem no Vibe Therapy klāsta, Dive Vibe Therapy vibrators ir paredzēts intensīvai stimulācijai. Tā stingrais kāts ir pārklāts ar mīkstu, medicīniskās kvalitātes silikonu, lai nodrošinātu juteklisku un apmierinošu braukšanu. Specifikācijas Pilnībā ūdensizturīgs Klusa, bet spēcīga vibrācija 7 kontrolētas vibrācijas intensitātes programmas Ļoti izdomas bagāts un ergonomisks dizains Izgatavots no silikona un ABS plastmasas Pieskarieties pogām ērtākai lietošanai Krāsa: rozā 16 cm garš 3 cm diametrā Informācija par akumulatoru Bateriju maciņš 2 AAA baterijām. Nav iekļauts. Vibrācijas programmas Trīs ātrumi pulsē Palielinās viens ātrums Trīs ātrumi vibrē

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs Vibe Therapy
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas

Nopirkt dažādus dildo, Vibratori speciālie, Vibratori, https://www.kupidonsplus.lv/lv/vibratori-specialie.html lēti Rīgā bezmaksas piegāde Omniva