Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Vibrējoša ola ar tālvadības pulti Vibrējoša ola ar tālvadības pulti
  • Vibrējoša ola ar tālvadības pulti Vibrējoša ola ar tālvadības pulti

Vibrējoša ola ar tālvadības pulti

Īss apraksts

Gizmoz ir spēcīga vibrējoša ola ar tālvadības pulti. Neļaujiet sevi apmānīt tās diskrētajā un dabiskajā izskatā – šī ir ola, kas patiešām nodrošina!

Turiet to pret klitoru, lai iegūtu jauku un spēcīgu stimulāciju kāpšanas laikā vai seksa laikā ar partneri. Karsts padoms ir mēģināt iegūt Gizmoz sevī vagināli, kamēr saņemat orālo seksu; daudzi cilvēki domā, ka ir īpaši jauki, ja viņos ir kaut kas, ko tikmēr knibināt. Šeit jums ir arī iespēja, ja vēlaties, nodot kontroli savam partnerim!

Jūs bezpakāpju kontrolējat vibrācijas, izmantojot rokas vadības sviru, mainoties no nelielas dūkoņas līdz spēcīgai vibrācijai.

Gizmoz ir izgatavots no cietas plastmasas un labi darbojas gan ar silikona, gan ūdens bāzes lubrikantu.

Materiāls Cieta plastmasa
Jauda
Tālvadības pults Tālvadības pults ar vadu
Darbojas ar 2 x AA (LR06)
Baterijas komplektā Nr
Izmēri (vibrators)
Garums 5 cm
Diametrs 3 cm
Izmēri (iepakojumā)
Garums 18,00 cm
Platums 12,00 cm
Augstums 4,00 cm
Svars 0,11 kg

Regulārā cena: €17,07

Speciāla cena: €3,00

SKU: 3202060

Details

Gizmoz ir spēcīga vibrējoša ola ar tālvadības pulti. Neļaujiet sevi apmānīt tās diskrētajā un dabiskajā izskatā – šī ir ola, kas patiešām nodrošina! Turiet to pret klitoru, lai iegūtu jauku un spēcīgu stimulāciju kāpšanas laikā vai seksa laikā ar partneri. Karsts padoms ir mēģināt iegūt Gizmoz sevī vagināli, kamēr saņemat orālo seksu; daudzi cilvēki domā, ka ir īpaši jauki, ja viņos ir kaut kas, ko tikmēr knibināt. Šeit jums ir arī iespēja, ja vēlaties, nodot kontroli savam partnerim! Jūs bezpakāpju kontrolējat vibrācijas, izmantojot rokas vadības sviru, mainoties no nelielas dūkoņas līdz spēcīgai vibrācijai. Gizmoz ir izgatavots no cietas plastmasas un labi darbojas gan ar silikona, gan ūdens bāzes lubrikantu. Materiāls Cieta plastmasa Jauda Tālvadības pults Tālvadības pults ar vadu Darbojas ar 2 x AA (LR06) Baterijas komplektā Nr Izmēri (vibrators) Garums 5 cm Diametrs 3 cm Izmēri (iepakojumā) Garums 18,00 cm Platums 12,00 cm Augstums 4,00 cm Svars 0,11 kg

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Ķīna
Ražotājs
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas

Nopirkt dažādus dildo, Vibroolas, Vibratori, https://www.kupidonsplus.lv/lv/vibroolas.html lēti Rīgā bezmaksas piegāde Omniva