Cart0Item(s)

Jūsu pirkumu grozs pagaidām ir tukšs.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Violeta anālā ķēde Taizemes krelles - 15,5 cm. Violeta anālā ķēde Taizemes krelles - 15,5 cm.

Violeta anālā ķēde Taizemes krelles - 15,5 cm.

Īss apraksts

Šī 3 bumbiņu anālā ķēde ir izgatavota no gluda, pieskārienam patīkama materiāla. Pateicoties viņam, stimulators lieliski saliecas, kas nozīmē, ka iekļūšana tūpļa atverē būs nesāpīga. Tas ir piemērots tiem, kas jau daudz zina par anālajām spēlēm, un tiem, kas tikai sāk seksuālus eksperimentus. Ievietojiet krelles uz mīksta sakabes vienu pēc otras partnera dupšā un tādējādi sagādājiet viņam prieku. Bumbiņu iegremdēšana ne tikai uzliesmo kaisli, bet arī sagatavos iekļūšanai anālajā atverē.

Garums: 15.50
Diametrs: 1,40
Materiāls: polivinilhlorīds (PVC, PVC)

Regulārā cena: €5,00

Speciāla cena: €1,00

SKU: 0002326

Details

Šī 3 bumbiņu anālā ķēde ir izgatavota no gluda, pieskārienam patīkama materiāla. Pateicoties viņam, stimulators lieliski saliecas, kas nozīmē, ka iekļūšana tūpļa atverē būs nesāpīga. Tas ir piemērots tiem, kas jau daudz zina par anālajām spēlēm, un tiem, kas tikai sāk seksuālus eksperimentus. Ievietojiet krelles uz mīksta sakabes vienu pēc otras partnera dupšā un tādējādi sagādājiet viņam prieku. Bumbiņu iegremdēšana ne tikai uzliesmo kaisli, bet arī sagatavos iekļūšanai anālajā atverē. Garums: 15.50 Diametrs: 1,40 Materiāls: polivinilhlorīds (PVC, PVC)

Papildus informācija

Izmērs
Krāsa
Ražotājvalsts Vācija
Ražotājs
  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Arī izvēlas

Nopirkt dažādus dildo, Bez vibrācijas, Anālie Stimulatori, https://www.kupidonsplus.lv/lv/analie-stimulatori-bez-vibracijas.html lēti Rīgā bezmaksas piegāde Omniva